Bramy segmentowe

Bramy segmentowe Wiśniowski Szczecin
Jednym z rodzajów bram garażowych są bramy segmentowe. Cieszą się one dużą popularnością. Nie bez powodu. Są praktyczne, wygodne w użytkowaniu, trwałe i zachwycają wyglądem. Polecane są zwłaszcza do garaży wbudowanych w bryłę domu oraz do garaży ogrzewanych.

Bramy segmentowe nie potrzebują dodatkowego miejsca podczas ich otwierania i zamykania. Dzięki temu samochód może stać tuż za bramą (w garażu) lub tuż przed nią (na podjeździe). Jest to bardzo ważne zwłaszcza w sytuacjach, gdy mamy ograniczoną ilość miejsca. Po otwarciu bramy przesuwa się ona na prowadnicach pod sufit garażu. Montuje się ją od wewnętrznej strony garażu, co powoduje, że kształt nadproża nad wjazdem może mieć dowolny kształt, np. łuku. Bramę wyposażono w całą gamę uszczelek,  świetnie zaizolowano termicznie. Zwykle w bramach segmentowych współczynnik przenikania ciepła jest niższy niż w pozostałych rodzajach bram i wynosi poniżej 1 W/m2K. Warto zaznaczyć, że bramach segmentowych Wiśniowskiego współczynnik ten wynosi 0,33 W/m2K. Są to bramy odpowiednie nawet dla domów energooszczędnych. Tego typu bramy łatwiej zabezpieczyć przed włamaniem. Są również wyposażone w napęd. W bramach Wiśniowskiego zastosowano napęd nowej generacji METRO. Ze względu na bogaty wybór kolorów, wzorów i wykończeń, łatwo dopasować bramę do wyglądu zewnętrznego całego budynku.

Firma Wiśniowski w swojej ofercie posiada trzy rodzaje bram segmentowych: PRIME, UniTherm, UniPro. Zapraszamy do naszego salonu w Nowogardzie, gdzie eksperci przedstawią Państwu szczegółową ofertę.