Szeroka gama produktów - drzwi z wypełnieniem i z przeszkleniem

Iglo 5 i Iglo Energy to nowoczesne konstrukcje, łączące w sobie innowacyjne rozwiązania w dziedzinie energooszczędności oraz ponadczasowe wzornictwo, wpisujące się w aktualne trendy. Wybór spośród całej palety kolorów, wzorów przeszkleń oraz rodzajów wypełnienia daje możliwość stworzenia całkowicie indywidualnego projektu, dopasowanego do stylistyki i charakteru Twojego domu. Możesz postawić na klasyczne i zachowawcze rozwiązania albo ekstrawagancką formę i odrobinę szaleństwa.

Trwałość, wygoda i bezpieczeństwo - wartości firmy Drutex

Drutex jest największym w Europie dostawcą okien i drzwi. Tak duża popularność wzięła się z legendarnej już trwałości i świetnej ceny. Każdego dnia, tysiące nowych klientów przekonuje się, że drzwi i okna polskiej firmy nie mają żadnej konkurencji. Kierowanie się konkretnymi wartościami doprowadziło do powstania drzwi wejściowych Iglo 5 oraz Iglo Energy.
Trwałość drzwi firmy Drutex pozwoli cieszyć się zakupem przez długie lata. Ich wygląd nie zmieni się przez deszcz, śnieg czy mróz. Poszczególne komponenty będą działać perfekcyjnie, tworząc spójną całość.
Drzwi zostały wyposażone w niski próg, co uniemożliwia przypadkowe potknięcia, ułatwia komunikację i pozwala na swobodne poruszanie się wózków dziecięcych i inwalidzkich. Drzwi, pomimo solidnej konstrukcji, otwierają się i zamykają bez najmniejszego trudu.
W drzwiach zastosowano sprawdzone okucia MACO, wykorzystywane również w innych modelach okien i drzwi. Trzypunktowe, automatyczne zasuwnice i zawiasy wykonane z trwałych materiałów zapewniają bezpieczeństwo domowników i uniemożliwiają sforsowanie solidnej konstrukcji.

Skonfiguruj drzwi online

Drzwi wejściowe Iglo i Iglo Energy, podobnie jak inne produkty firmy Drutex, możesz dowolnie modyfikować, dopasowując poszczególne parametry do własnych potrzeb. W tym celu stworzyliśmy specjalne narzędzie - konfigurator okien online. Za jego pomocą zmienisz wymiary drzwi, kierunek i sposób ich otwierania. Wybierzesz też jeden z wielu wzorów przeszkleń i wypełnienia, kolor skrzydła i uszczelek.
Konfigurator został opracowany w taki sposób, żeby korzystanie z niego było proste i intuicyjne. Jego celem jest zaoszczędzenie Twojego czasu i możliwość dokonania jak najtrafniejszych wyborów przez dokładne przeanalizowanie każdej możliwości. Gdyby któryś z kroków sprawił Ci problem - napisz lub zadzwoń do nas, a nasz konsultant pomoże Ci sprawnie przejść przez cały proces.

Cecny i charakterystyka drzwi:

Energooszczędność

Odpowiednia izolacja termiczna pozwala na zatrzymanie we wnętrzu domu maksymalnej ilości zgromadzonego ciepła. Dzięki temu zredukujesz opłaty za ogrzewanie zimą, a latem uchronisz się przed wysokimi temperaturami. Drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy zapewniają współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,9-1,1 W/(m2K) (dla drzwi o powierzchni 1000 x 2100 mm). Tak dobry wynik udało się uzyskać dzięki zastosowaniu wielu innowacyjnych rozwiązań, m.in. zewnętrznego, wewnętrznego i centralnego uszczelnienia EPDM oraz aluminiowego progu z przegrodą termiczną.

Tłumienie hałasu

Drzwi firmy Drutex pomagają skutecznie zwalczać hałas. Izolacyjność akustyczna na poziomie 34-46 dB pozwala znacznie ograniczyć natężenie dźwięku w domu. Pozytywnie wpłynie to na jakość snu i efektywny wypoczynek po całym dniu pracy. Poziom izolacyjności akustycznej zależy w głównej mierze od wybranego pakietu szybowego, zainstalowanego w drzwiach. Należy dopasować go do własnych potrzeb i natężenia hałasu w Twojej lokalizacji.

Bezpieczeństwo

W drzwiach Iglo 5 i Iglo Energy zastosowano okucia cenionej firmy MACO. Automatyczne zasuwnice i mocne zawiasy zapewniają domownikom poczucie bezpieczeństwa. W wariancie iglo Energy występują specjalnie zaprojektowane zawiasy z ciągnionego aluminium, które charakteryzują się zwiększoną wytrzymałością.

Nowoczesny design

Drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy charakteryzuje nowoczesny, ale ponadczasowy design. Ich prosta, zachwycająca forma sprawdzi się w każdym domu. Wybierając jeden z modeli wypełnienia możemy dostosować ich końcowy wygląd do własnej wizji.

Własna konfiguracja

Przy użyciu konfiguratora okien online możesz dowolnie zmieniać rozmiar, sposób i kierunek otwierania drzwi, dopasowując je do potrzeb Twojego budynku. Ponadto, możesz dowolnie wybierać pomiędzy wieloma modelami wypełnienia, klamek, gałko-klamek i pochwytów.

Trwałość i niska cena

Firma Drutex ceniona jest za oferowanie wytrzymałych i nowoczesnych rozwiązań w cenach, które nie zrujnują domowego budżetu. Drzwi Iglo 5 oraz Iglo Energy cechują się doskonałymi parametrami i świetną jakością wykonania. Wytrzymałe materiały i dopracowana konstrukcja posłużą przez długie lata.

Porównanie produktów

Iglo 5

Iglo 5

Iglo Energy

Iglo Energy

Iglo 5

Profil z materiału pierwotnego w klasie A. Głębokość zabudowy tego modelu wynosi 70 mm.

Iglo Energy

Siedmiokomorowy profil ramy i pięciokomorowy profil skrzydła. Materiał pierwotny w klasie A. Głębokość zabudowy to 82 mm.

Iglo 5

W podstawowej wersji zastosowano szyby o współczynniku Ug = 1,0 W/(m2K) wg PN-EN674 oraz Ug=1,1 W/(m2K) wg PN-EN673. Istnieje możliwość zastosowania szyb o współczynniku Ug = 0,7 W/(m2K) i pakietów o specjalnych właściwościach.

Iglo Energy

W podstawowej wersji znajdują się szyby o współczynniku przenikania ciepła Ug = 0,5 W/(m2K). Możliwość zastosowania innych pakietów szybowych o współczynniku Ug = 0,3 W/(m2K) oraz pakietów specjalnych.

Iglo 5

Ramka stalowa ocynkowana w podstawowej wersji. Istnieje możliwość zastosowania ramki Swisspacer Ultimate.

Iglo Energy

W podstawowej wersji znajduje się ramka stalowa ocynkowana i próg aluminiowy z przegrodą termiczną. Istnieje możliwość stworzenia konfiguracji z ramką Swisspacer Ultimate.

Iglo 5

Okucia MACO 3, zasuwnica trzypunktowa automatyczna.

Iglo Energy

Okucia MACO 3, zawiasy z ciągnionego aluminium, trzypunktowa zasuwnica automatyczna.

Iglo 5

Podwójne uszczelnienie EPDM.

Iglo Energy

Potrójne uszczelnienie EPDM (zewnętrze, wewnętrzne i centralne).

Iglo 5

Paleta kolorów folii Renolit.

Iglo Energy

Paleta kolorów folii Renolit.

Iglo 5

Ochrona przed hałasem na poziomie 35-46 dB.

Iglo Energy

Cisza i spokój przy natężeniu dźwięku o wartości 34-44 dB.

Iglo 5

Izolacyjność termiczna na poziomie Uw = 0,9 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Iglo Energy

Ochrona przed zimnem na poziomie Uw = 1,1 W/(m2K) (w przypadku drzwi o wielkości 1000 x 2100 mm).

Darmowa dostawa

Nie musisz płacić za dostawę! Przy zamówieniu powyżej 10 okien dostarczymy produkty pod Twój dom za darmo.

Zamów online

Złóż wstępną ofertę za pomocą konfiguratora online.

SKONFIGURUJ PRODUKT