Duoline PSK

od 658,26 zł + VAT

Drzwi uchylno-przesuwne Drutex Duoline PSK to trwała drewniano-aluminiowa konstrukcja o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych, nowoczesnym wyglądzie i dużych możliwościach konfiguracji.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Kontaktformular

Innowacyjne rozwiązanie dla nowoczesnych domów

Drzwi uchylno-przesuwne to dość nowatorskie rozwiązanie, które w bardzo krótkim czasie zgromadziło wokół siebie szerokie grono zwolenników. Przesuwna konstrukcja umożliwia zastosowanie znacznie większych skrzydeł o bardzo dużej powierzchni przeszklenia. Dzięki temu wnętrze domu wypełniają naturalne promienie słoneczne, które ogrzewają powietrze i sprawiają, że salon wydaje się bardziej przestronny. Drzwi Duoline PSK to propozycja dla osób, które szukają ciekawego systemu tarasowego, który wniesie do ich domu powiew świeżości.

Wyjątkowo solidna konstrukcja

Duże, przeszklone skrzydło wymaga od konstrukcji wytrzymałości i przemyślanych systemów okuciowych. Zastosowane w tym modelu okucia MACO MULTI MATIC KS. umożliwiają swobodną pracę, a waga drzwi nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Zapewniają dodatkowo odpowiedni poziom ochrony antywłamaniowej. Dwa zaczepy ryglujące dostępne w standardowej wersji sprawią, że Twój dom stanie się prawdziwą twierdzą, w której Ty i Twoja rodzina będziecie mogli czuć się bezpiecznie.

Jasne i przestronne pomieszczenie

Charakterystyczną cechą wszystkich systemów tarasowych jest bardzo duża powierzchnia przeszklenia. Zamontowanie drzwi uchylno-przesuwnych Duoline PSK pozytywnie wpłynie na ilość światła słonecznego docierającego do Twojego salonu. To z kolei przełoży się na lepsze samopoczucie Twojej rodziny. Promienie słoneczne padające we wnętrzu pełnią rolę naturalnego ogrzewania, które latem skutecznie podniesie temperaturę, odciążając przy tym system centralnego ogrzewania.

Użyj konfiguratora online!

Konfigurator online to narzędzie stworzone specjalnie dla Ciebie. Za jego pomocą nie tylko wybierzesz model i rozmiar drzwi Duoline PSK (oraz innych naszych produktów), ale także zmodyfikujesz jego parametry, dodasz zabezpieczenia oraz dopasujesz wygląd i funkcjonalność do własnych potrzeb. Wybieraj spośród różnych kolorów, pakietów szybowych o określonych właściwościach i rodzajów okuć. Stwórz egzemplarz, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Każdy krok w konfiguratorze został jasno opisany. Na każdym etapie towarzyszyć Ci będą ilustracje i zdjęcia. Gdybyś zastanawiał się, co będzie lepsze dla Twojego domu - napisz do nas lub zadzwoń, a razem wypracujemy idealne rozwiązanie.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Profil wykonany z drewna i aluminium jest doskonałym izolatorem, który ochroni Cię przed skrajnymi temperaturami. W połączeniu z pakietami szybowymi o niskim współczynniku przenikania ciepła będzie dobrą barierą, która pozwoli Ci ograniczyć wysokość rachunków za energię i ogrzewanie. Duża powierzchnia szklenia pozwoli na swobodny dopływ promieni słonecznych, które dodatkowo podniosą temperaturę otoczenia w całkowicie naturalny sposób.

Własna konfiguracja

Przy wykorzystaniu naszego konfiguratora online stworzysz własną, niepowtarzalną konfigurację drzwi Duoline PSK. Wybierz rozmiar, materiał i kolor. Dodaj niezbędne elementy i zabezpieczenia, żeby dopasować wygląd i funkcjonalność produktu do preferencji Twojej rodziny.

Szeroki wybór kolorów

Drzwi Duoline PSK występują w ponad 200 kolorach farb kryjących i transparentnych. Możesz wybierać spośród palety RAL, aby nadać im własny charakter. Bogaty wybór sposobu wykończenia pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji.

Wybór gatunku drewna

Profile drzwi uchylno-przesuwnych Duoline PSK występują w trzech różnych gatunkach drewna. Możesz wybrać pomiędzy meranti, sosną i modrzewiem. Materiałem konstrukcyjnym jest trzy lub czterowarstwowa kantówka o doskonałej wytrzymałości i trwałości.

Wygoda użytkowania

Drewniano-aluminiowa konstrukcja zapewnia doskonałą sztywność i stabilność skrzydła. Pomimo jego dużych rozmiarów nie musisz obawiać się o wygodę otwierania i zamykania drzwi. Wyposażone w precyzyjne okucia i prowadnice poruszają się lekko i bez oporu, a użytkowanie ich nikomu nie sprawi problemu.

Solidna konstrukcja

Lite drewno i mocne okucia sprawiają, że drzwi uchylno-przesuwne PSK są rozwiązaniem, które przetrwa wiele lat w nienaruszonym stanie. MACO MULTI MATIC KS to grupa okuć o doskonałej jakości i wytrzymałości na przeciążenia. Pozwalają na bezproblemową pracę skrzydła i nigdy nie zawodzą.

Kolor

Drzwi uchylno-przesuwne Duoline PSK występują w ponad 200 kolorach palety RAL. Różne sposoby wykończenia i kolory nakładek aluminiowych umożliwiają dopasowanie drzwi do wystroju wnętrza i wyglądu zewnętrznego domu. Malowanie drzwi odbywa się przy użyciu ekologicznych farb i lakierów akrylowych, które nie stanowią toksycznych odpadów i są bezpieczne dla środowiska.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

Zastanawiasz się, jak bardzo zmieni się Twój dom po zamontowaniu nowych drzwi? Tak model Duoline PSK prezentuje się w domach naszych klientów. Chcesz porozmawiać o możliwościach montażu? Zadzwoń do naszego eksperta!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6