Zurück zu: Okna

Okna Iglo 5 Classic

Iglo 5 Classic - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5 Classic

od 133,58 zł + VAT

Okna Drutex Iglo 5 Classic to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie oszczędny tryb życia i ekologiczne rozwiązania. Zastosowane w tym modelu pakiety szybowe, profile i systemy uszczelnień pozwolą na znaczne ograniczenie zużywanej energii, co odbije się pozytywnie nie tylko na zawartości portfela, ale wpłynie także na stan środowiska naturalnego.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Lider energooszczędności

Jak już wiesz, poszczególne modele okien różnią się między sobą wieloma cechami. Jedną z nich jest poziom izolacyjności energetycznej, która odpowiada za zużycie energii i wysokość rachunków za ogrzewanie. Konstruktorzy Drutex dokładają wszelkich starań, żeby stworzone przez nich okna oferowały duże możliwości w tym zakresie. Dzięki zastosowaniu wielokomorowych profili, dodatkowych uszczelnień EPDM i wzmocnień z włókna szklanego, okna Drutex Iglo 5 Classic są pod względem energooszczędności jednym z wiodących modeli na rynku.

Minimalistyczny design i uniwersalność

Celem projektantów firmy Drutex było stworzenie okien, które nie zaburzają wizji wnętrza i nie narzucają mu swojego charakteru. Okien uniwersalnych i ponadczasowych, które po wielu latach nadal będą zachwycać swoim wzornictwem. Jesteśmy przekonani, że okna Drutex Iglo 5 Classic są odpowiedzią na potrzeby i gust wielu naszych klientów. Wybierając spośród kilkudziesięciu kolorów, możesz stworzyć model zupełnie inny niż wszystkie, które do tej pory widziałeś.

Bezpieczeństwo i trwałość

Twój dom musi być jak twierdza, w której domownicy mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wybór właściwych okien powinien w dużym stopniu opierać się o poziom bezpieczeństwa, jaki są w stanie zapewnić poszczególne modele. Model Iglo 5 Classic posiada szereg zabezpieczeń i udogodnień jak zaczepy antywyważeniowe, wzmocnienia ramy i odporne na uszkodzenia zawiasy. Stanowi on niemal niemożliwą do sforsowania przeszkodę.

Skonfiguruj okna online!

Jesteśmy pewni, że od tradycyjnych zakupów wolisz te, które można zrobić przez internet. Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy konfigurator okien online, za pomocą którego do gotowych modeli wprowadzisz dowolne modyfikacje. Możesz wybierać spośród różnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz kształtów i kolorów okien. Dobierz poszczególne elementy w taki sposób, aby gotowy produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Niskie rachunki

Wymiana okien na model o lepszej izolacji to pierwszy krok do obniżenia rachunków i zrobienia czegoś dobrego dla środowiska naturalnego. Okna Iglo 5 Classic to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących sposobów na zwiększenie niezależności energetycznej.

Tłumienie hałasu

Okna iglo 5 Classic są doskonałą propozycją dla mieszkań w centrach miast, szkół i firm. Dzięki swoim właściwościom akustycznym stworzą we wnętrzu atmosferę przyjazną pracy, nauce i relaksowi. Pozwalą odciąć się od obecnego wszędzie hałasu. Dla osiągnięcia jeszcze lepszego efektu możliwe jest zastosowanie szyb o zwiększonej izolacyjności akustycznej.

Modyfikacje

Wybierz model, kolor i poszczególne elementy okna korzystając z naszego konfiguratora. Wprowadź niezbędne modyfikacje konstrukcji, dodaj pakiety szybowe odpowiadające Twoim potrzebom i zmieniaj wygląd okien jednym kliknięciem!

43 kolory

Okna Drutex Iglo 5 Classic występują w 43 kolorach palety Renolit. Rdzeń pokrywany specjalną folią może przybrać najróżniejsze barwy, które wyrażą Twój stosunek do świata i będą świetnie uzupełniać zaplanowaną lub obecną aranżację. Daj się ponieść fantazji!

Bezpieczeństwo

Mocne zawiasy i okucia, zaczepy antywyważeniowe i solidna ramka ze stali ocynkowanej służą poprawie bezpieczeństwa okien Iglo 5 Classic. Model zapewnia ochronę antywłamaniową w klasie RC 2 oraz RC 2N. Istnieje możliwość zastosowania specjalnych pakietów szyb antywłamaniowych.

Atrakcyjna cena

Niska cena i doskonała jakość, pozwalająca zachować świetne parametry techniczne sprawiają, że okna Iglo 5 Classic są świetną propozycją dla wymagających klientów. To model, który nie obciąża budżetu, a jednocześnie pozwala generować oszczędności na rachunkach za energię.

Kolor

Okna Drutex Iglo 5 Classic występują w aż 43 kolorach! Tak szeroki wybór możemy zawdzięczać palecie odcieni folii Renolit, która jest wykorzystywana do pokrywania ram i skrzydeł okien oraz drzwi. To trwały, skuteczny i odporny na warunki atmosferyczne sposób nadawania produktom określonych kolorów. Nawet po wielu latach barwy będą wyglądać świeżo i zachwycać Ciebie oraz Twoich gości. Klikając poszczególne kwadraciki sprawdzisz, jak będzie wyglądać model okna w Twoim wymarzonym kolorze!

Palisander Ciemny czerwony Średni brąz Kwarcytowy szary Shogun Winchester Złoty dąb Bazaltowy szary Biały Kwarcytowy szary gładki Dąb specjalny Szary Antracyt Kremowy Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb bielony Bazaltowy szary gładki Light black Ciemny dąb Daglezja Mahoń Aluminium szczotkowane Betonowy szary Crown platinium Czarny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki Łupkowy Macore Oregon Orzech Antracyt gładki

Realizacje

Zastanawiałeś się jak w praktyce wygląda proces montażu okien? Spójrz na zamieszczone tutaj zdjęcia, które prezentują okna Drutex tuż po osadzeniu w docelowym miejscu. Zespół naszych pracowników wykona całkowicie bezinwazyjny montaż nowych i demontaż starych okien przy użyciu nowoczesnych narzędzi, a powstałe w ten sposób odpady zutylizuje w odpowiedni sposób.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6