Zurück zu: Drzwi PSK

Iglo 5 PSK

Iglo 5 - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5 PSK

od 658,26 zł + VAT

Ciesz się przestronnym, jasnym i modnym salonem z drzwiami uchylno-przesuwnymi PSK Iglo 5. Wpadające do Twojego domu promienie słoneczne sprawią, że nie będziesz chciał wychodzić na zewnątrz

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Kontaktformular

Rozwiązanie ekologiczne i energooszczędne

Drzwi o tak dużej powierzchni przeszklenia muszą być odpowiednio zaizolowane i zabezpieczone przed zimnem i wiatrem, czyhającym na zewnątrz. Systemy uchylno-przesuwne PSK Iglo 5 zostały zaprojektowane na bazie pięciokomorowych, bardzo szczelnych profili, które cechują się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi. W połączeniu z dodatkowymi systemami uszczelnienia i pakietami szybowymi o niskim współczynniku przenikania ciepła tworzą zaporę, której nie jest straszny mróz, deszcz i śnieg. Ponadto, latem nie będą doskwierać Ci nieznośne upały.

Słońce w Twoim domu

Duża powierzchnia szklenia w drzwiach uchylno-przesuwnych PSK zapewnia ogromną ilość naturalnych promieni słonecznych przedostających się do wnętrza. Ekspozycja na światło słoneczne wpływa pozytywnie na Twoje zdrowie i ogólne samopoczucie, które bywa szczególnie nadszarpnięte w okresie jesienno-zimowym.

Nowoczesny, ale ponadczasowy design

Drzwi uchylno-przesuwne to bardzo nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie. Zapewniają świetną komunikację z tarasem i ogrodem, robią efektowne wrażenia i rozświetlają wnętrze salonu, dzięki czemu wydaje się on większy i bardziej przestronny. Zwiększona ilość naturalnego światła ułatwia codzienną pielęgnację roślin - również tych egzotycznych, wymagających długiego i jasnego dnia. Drzwi PSK Iglo 5 są chętnie wykorzystywane w domach o nowoczesnej stylistyce, a ich minimalistyczny i ponadczasowy design pozwoli cieszyć się stworzoną aranżacją przez długie lata.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Drzwi uchylno-przesuwne PSK Iglo 5 wspierają walkę o stan środowiska naturalnego oraz Twojego domowego budżetu. Zastosowany w tym modelu system uszczelnienia i nowoczesne rozwiązania w dziedzinie konstrukcji profili oraz pakietów szybowych ograniczają ilość energii potrzebnej do osiągnięcia komfortowej temperatury w domu. Duża powierzchnia szklenia sprawia, że promienie słoneczne wpadające do wnętrza dodatkowo podnoszą poziom ciepła w mroźne, zimowe dni.

Innowacyjny design

Minimalizm i prostota - tym kierowali się designerzy podczas projektowania drzwi PSK Iglo 5. Ponadczasowa forma nigdy nie wyjdzie z mody, a Twoje drzwi tarasowe zachwycać będą Ciebie, domowników i wszystkich gości przez wiele lat. Uniwersalne wzornictwo pozwoli na wykorzystanie tego modelu w niemal każdej aranżacji, a bogata paleta kolorystyczna pozwoli Ci nadać konstrukcji indywidualne cechy.

Cisza i spokój

Drzwi Drutex PSK Iglo 5 charakteryzują się świetnymi wynikami w dziedzinie tłumienia hałasów z zewnątrz. Nie musisz więc obawiać się, że duża szklana powierzchnia przepuści do Twojego salonu niechciany hałas pobliskiej drogi czy muzykę odtwarzaną przez sąsiadów.

Mnogość konfiguracji

Korzystając z konfiguratora, możesz stworzyć dokładnie taki wariant modelu PSK Iglo 5, jaki sobie wymarzyłeś. Dopasuj poszczególne parametry techniczne do Twoich potrzeb i preferencji. Zmień kolor, rozmiar i kierunek otwierania drzwi. Wybieraj spośród możliwych układów i modyfikacji.

Komfort użytkowania

Drzwi PSK Iglo 5, pomimo swoich imponujących rozmiarów, są wyjątkowo proste w obsłudze. Pracują płynnie i nie wymagają dużego nakładu siły podczas otwierania i zamykania dzięki czemu ich obsługa nie sprawia problemu nawet dzieciom czy osobom starszym. Istnieje możliwość doposażenia drzwi w okucia wspomagające domykanie uchyłu.

Bezpieczeństwo

Solidne okucia zastosowane w modelu PSK Iglo 5 pozwolą Ci poczuć się w pełni bezpiecznie. Twój dom będzie chroniony przez solidną konstrukcję drzwi, wspieraną czterema dodatkowymi zaczepami antywyważeniowymi.

Kolor

Drzwi Drutex PSK Iglo 5 występują w 43 różnych kolorach i dekorach. Tak duży wybór możliwy jest dzięki zastosowaniu specjalistycznej folii Renolit, którą nakładana jest na biały lub brązowy rdzeń konstrukcji. To technologia odporna na wahania warunków atmosferycznych. Nie pęka i nie odbarwia się na mrozie i w upale. Z biegiem lat kolor nie traci nasycenia, nawet w przypadku bardzo intensywnych barw.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

Sprawdź sam, jak okna PSK Iglo 5 wyglądają w rzeczywistości! Zamieściliśmy tutaj zdjęcia z naszych ostatnich realizacji. Masz pytania dotyczące montażu i kwestii technicznych? Napisz do nas!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6