Zurück zu: Okna

Okna Iglo Energy Classic

Najdoskonalsze i najnowocześniejsze rozwiązania służące poprawie izolacyjności termicznej domu!

Iglo Energy Classic

od 196,02 zł + VAT

Okna Drutex Iglo Energy to najdoskonalsze i najnowocześniejsze rozwiązania służące poprawie izolacyjności termicznej domu. Brak kompromisów jakościowych i wykorzystanie innowacyjnych systemów oraz komponentów przekłada się na świetne parametry i trwałość.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Drutex Iglo Energy Classic - okna dla wymagających

Iglo Energy Classic to jeden z najczęściej wybieranych modeli okien firmy Drutex. Jest konstrukcją dopracowywaną na przestrzeni wielu lat. Opracowanie nowych technologii i szeregu autorskich rozwiązań pozwoliło na stworzenie okien niemal idealnych. Każdego dnia, w całej Europie, tysiące klientów dołącza do grona zadowolonych użytkowników tego modelu.

Maksymalne osiągi w dziedzinie energooszczędności

Biorąc pod uwagę właściwości izolacyjne, okna Drutex Iglo Energy Classic są najdoskonalszym modelem w ofercie producenta. Lata badań i testów doprowadziły do stworzenia modelu, którego poziom izolacyjności termicznej wynosi nawet Uw = 0,59 W/(m2K). Tak doskonałe wyniki sprawiają, że Iglo Energy Classic często znajduje swoje zastosowanie w konstrukcjach domów energooszczędnych i pasywnych, które tylko w niewielkim stopniu wykorzystują energię pobieraną z zewnątrz.

Bezpieczeństwo i trwałość

Okna, oprócz doskonałych właściwości izolacyjnych i przykuwającego uwagę designu, muszą zapewniać domownikom jak największy poziom bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu licznych wzmocnień i systemów antywłamaniowych jak zaczepy antywyważeniowe, okna Drutex Iglo Energy Classic stanowią doskonałą zaporę i zabezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Oprócz standardowego pakietu szybowego możesz wykorzystać również specjalne oszklenie o doskonałych właściwościach antywłamaniowych. Wybór należy do Ciebie!

Konfiguracja okien online

Chcemy zapewnić Ci jak najwygodniejsze zakupy i możliwość wyboru po dokładnym zapoznaniu się z charakterystyką konkretnego produktu. W tym celu powstał konfigurator okien online. To kompleksowe i proste narzędzie, dzięki któremu w intuicyjny sposób wybierzesz model, wielkość i kształt okna, a następnie dopasujesz wszystkie dodatkowe komponenty według własnych potrzeb. Każdy krok został jasno opisany, żeby żadna z decyzji nie sprawiła Ci najmniejszego kłopotu. Kliknij żółty przycisk i rozpocznij konfigurację. Wprowadź niezbędne zmiany i zamów okna do swojego domu!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Izolacyjność termiczna

Autorski system siedmiokomorowych profili PVC z potrójnym uszczelnieniem EPDM i szyby o wyjątkowo niskim współczynniku przenikania ciepła pozwalają na osiąganie doskonałych wyników wydajnościowych. Okna Drutex Iglo Energy Classic pozwolą Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet kilkaset złotych każdego roku!

Wzmocniona konstrukcja

Wielopunktowe wzmocnione skutecznie podnosi stabilność skrzydła i ułatwia obsługę. Duża sztywność profilu i okucia dobrej jakości sprawiają, że okna Iglo Energy Classic nawet po wielu latach będą pracować płynnie, a spasowanie poszczególnych elementów i docisk skrzydła nie ulegną zmianie.

Potrójne uszczelnienie

Potrójne uszczelnienie - zewnętrzne i wewnętrzne z EPDM oraz centralne ze spienionego EPDM - skutecznie zabezpiecza dom przed wyziębieniem w wyniku mroźnych podmuchów wiatru. Dodatkowa uszczelka w rowku okuciowym wspiera szczelność konstrukcji.

Izolacyjność akustyczna

Dokuczliwy hałas i szum dobiegający z ulicy nie będą już stanowiły dla Ciebie problemu. Okna Iglo Energy Classic cechują się świetną izolacyjnością akustyczną, dzięki czemu tworzą we wnętrzu przyjazną atmosferę, sprzyjającą nauce, pracy i wypoczynkowi.

Design i kolorystyka

Okna Iglo Energy Classic zostały zaprojektowane w taki sposób, by po wielu latach nadal zachwycały swoim designem. Dzięki konfiguratorowi dopasujesz wygląd okien do własnych potrzeb. Wybieraj spośród 43 różnych kolorów i dekorów folii Renolit - materiału dopornego na działanie czasu i niekorzystnych warunków pogodowych.

Bezpieczeństwo

Zaczepy antywyważeniowe i stalowe wzmocnienia konstrukcji zapewnią Ci spokojny sen i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Każdy model poddajemy wymagającym testom i próbom wytrzymałościowym, żebyś nie musiał obawiać się o solidność konstrukcji i jakość ochrony. Wybierz pakiet szyb antywłamaniowych, aby dodatkowo podnieść ten parametr.

Kolor

Model Iglo Energy Classic występuje w szerokiej palecie kolorów folii Renolit. 43 barwy okleiny i wzory dekorów pozwolą Ci dopasować okna do aranżacji zastosowanej we wnętrzu i koloru oraz stylu elewacji domu. Folia Renolit to doskonałe rozwiązanie - jest odporna na bardzo niskie oraz wysokie temperatury, nie blaknie, nie pęka i zachowuje swój żywy, nasycony kolor tak długo, jak długo korzystamy z okien. Kliknij kwadracik w interesującym Cię kolorze, a model okna zmieni swoją barwę. Sprawdź, jak okno będzie wyglądać w Twoim ulubionym kolorze!

Łupkowy Ciemny czerwony Kwarcytowy szary Antracyt gładki Biały Kremowy Szary Antracyt Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Palisander Dąb specjalny Oregon Daglezja Mahoń Bazaltowy szary gładki Aluminium szczotkowane Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Winchester Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Średni brąz Brąz czekoladowy Zieleń mchu Dąb naturalny Złoty dąb Betonowy szary Dąb bielony Light black Crown platinium Ciemny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki

Realizacje

Zastanawiasz się, jak okna Drutex wyglądają w praktyce? Na poniższych zdjęciach obejrzysz nasze ostatnie realizacje. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu montażu - zadzwoń do nas lub napisz!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6