Zurück zu: Drzwi PSK

Iglo Energy PSK

Iglo Energy PSK

od 658,26 zł + VAT

Drzwi uchylno-przesuwne Iglo Energy PSK to Twój sprzymierzeniec w walce o niższe rachunki. Są doskonałą propozycją dla domów pasywnych i energooszczędnych. Zachwycają ponadczasowym designem i dużą powierzchnią przeszklenia.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Kontaktformular

Najwyższy poziom energooszczędności

Iglo Energy PSK to najdoskonalsze pod względem energooszczędności drzwi podnoszono-przesuwne dla Twojego tarasu. Wielokomorowe profile autorskiej konstrukcji oraz zaprojektowane z myślą o doskonałej izolacji termicznej pakiety szybowe czynią model Iglo Energy PSK najlepszym wyborem spośród rozwiązań dostępnych na rynku. Duża powierzchnia przeszklenia wpływa pozytywnie na jasność pomieszczenia, a docierające do niego w dużych ilościach promienie słoneczne w naturalny sposób podnoszą temperaturę wewnątrz domu.

Wyjątkowo solidna konstrukcja

Duże, przeszklone skrzydło wymaga od konstrukcji wytrzymałości i przemyślanych systemów okuciowych. Zastosowane w tym modelu okucia MACO MULTI MATIC KS. umożliwiają swobodną pracę, a waga drzwi nie stanowi dla nich najmniejszego problemu. Zapewniają dodatkowo odpowiedni poziom ochrony antywłamaniowej. Dwa zaczepy ryglujące dostępne w standardowej wersji sprawią, że Twój dom stanie się prawdziwą twierdzą, w której Ty i Twoja rodzina będziecie mogli czuć się bezpiecznie.

Nowoczesne rozwiązanie dla nowoczesnego domu

Drzwi uchylno-przesuwne są doskonałym rozwiązaniem dla każdego domu. Dużą zaletą konstrukcji przesuwnej jest ogromna oszczędność miejsca. Poruszające się równolegle do ściany skrzydło nie zabiera przestrzeni, dzięki czemu możesz jeszcze lepiej zagospodarować swój salon. Drzwi dają szerokie światło przejścia, co ułatwia komunikację pomiędzy domem i tarasem nawet wtedy, kiedy gościmy większą liczbę osób.

Komfort i bezpieczeństwo

Drzwi Iglo Energy PSK wyposażono w sprawdzone okucia MACO MULTI MATIC KS, które umożliwiają swobodną i lekką pracę skrzydła pomimo jego znacznych rozmiarów. Ruchome elementy poruszają się w sposób precyzyjny i niewymagający użycia siły. Dodatkowe zabezpieczenia, jak stalowe pełne wzmocnienie ramy czy zaczepy antywyważeniowe podnoszą poziom ochrony, dzięki czemu Ty i Twoja rodzina możecie spać spokojnie.

Skorzystaj z konfiguratora online!

Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór i zakup drzwi oraz okien, stworzyliśmy specjalne narzędzie - konfigurator online. Za jego pomocą wybierzesz model i wprowadzisz do niego niezbędne modyfikacje. Dobierz wyposażenie, które przyda się Tobie i Twojej rodzinie, a na końcu dostosuj wygląd drzwi do własnych preferencji. Każdy krok, przez który będziesz musiał przejść, został jasno opisany. Czytelne grafiki i proste instrukcje pomogą Ci w stworzeniu idealnej konfiguracji. Jeśli trafisz na jakąkolwiek trudność lub nie będziesz wiedział, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze - skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj po to, żeby Ci pomóc.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Oszczędność miejsca

Drzwi uchylno-przesuwne Iglo Energy PSK zajmują minimalną ilość miejsca. Dzięki przesuwnej konstrukcji duża powierzchnia skrzydła nie stanowi problemu nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Izolacyjność termiczna

W drzwiach Iglo Energy PSK zastosowano zaawansowane technologicznie profile o siedmiu komorach, które doskonale izolują wnętrze domu od warunków panujących na dworze. Szyby o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła stanowią doskonałą zaporę przed zimnem i wiatrem. Potrójne uszczelnienie EPDM zapobiega wyziębieniu pomieszczenia przez nagłe podmuchy i nie pozwala, aby krople deszczu wdarły się do środka.

Dopływ światła

Duża powierzchnia szklenia pozwala na docieranie do wnętrza domu zbawiennych dla naszego zdrowia i samopoczucia promieni słonecznych. Ciesz się jasnym dniem nawet w okresie jesienno-zimowym. Dodatkowym atutem jest fakt, że światło słoneczne przedostające się do wnętrza podnosi temperaturę powietrza w przyjazny środowisku, naturalny sposób.

Wzmocniona konstrukcja

Duża powierzchnia skrzydła wymaga odpowiedniego zabezpieczenia całej konstrukcji drzwi. Model Iglo Energy PSK wyposażony jest w pełne - zamknięte wzmocnienie ramy. Dodatkowym czynnikiem zabezpieczającym i podnoszącym bezpieczeństwo są zaczepy antywyważeniowe mocowane w stalowej ramie. Możesz mieć pewność, że drzwi, mimo upływu lat, będą zapewniały tak samo wysoki stopień ochrony, a wygoda użytkowania z czasem nie ulegnie pogorszeniu.

Komfort akustyczny

Ciągły hałas nie daje Ci spokoju? Szum ulicy i dźwięki miasta nie pozwalają Ci efektywnie wypoczywać? Znamy ten problem doskonale. Postaraliśmy się, żeby drzwi uchylno-przesuwne Iglo Energy PSK posiadały właściwy poziom izolacyjności akustycznej, który zależny jest od wybranych przez Ciebie pakietów szybowych i kształtuje się w granicach 35-46 dB.

Nowoczesny design

Drzwi Iglo Energy PSK cechują się uniwersalnym i ponadczasowym designem. Przyjemny dla oka minimalizm pozwoli Ci zaadaptować je do każdego wnętrza, a szeroki wybór kolorów umożliwia dopasowanie drzwi do barwy i stylu elewacji domu.

Kolor

Drzwi uchylno-przesuwne Iglo Energy PSK występują w szerokiej palecie kolorów folii Renolit. Oprócz ciekawych, nietuzinkowych barw, materiał ten jest odporny na działanie czasu i trudne warunki atmosferyczne występujące w naszej szerokości geograficznej.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

Zobacz, jak piorunujące wrażenie robią drzwi Iglo Energy PSK. Przedstawione zdjęcia zostały wykonane po zamontowaniu drzwi w domach naszych klientów.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6