IGLO Energy – wysoka wydajność energetyczna i ciepło w Twoim domu

iglo-energy-wysoka-wydajnosc-energetyczna-i-cieplo-w-twoim-domu

Okna IGLO Energy firmy Drutex w porównaniu z tradycyjnymi oknami mają lepszy współczynnik przenikania ciepła. Dlatego są odpowiednie dla wszystkich właścicieli domów i mieszkań dbających o środowisko.

Co jeszcze zostało zaimplementowane w serii okien IGLO Energy? Oprócz trwałości, izolacja termiczna i izolacja akustyczna. Ochrona środowiska i efektywność energetyczna również odgrywają ważną rolę już na etapie projektowania.

Chcesz wiedzieć, co wyróżnia nasze produkty? Dzięki naszym energooszczędnym oknom będziesz w stanie utrzymać optymalną temperaturę w pomieszczeniu przez cały rok. Zaoszczędzisz także koszty ogrzewania w zimie i zmniejszysz zużycie energii przez redukcję systemu klimatyzacji w lecie. Dla nas ważne jest również, aby nasze okna zapewniały niezawodną ochronę przed włamaniem, zapewniały spokój i bezpieczeństwo.

Dlaczego warto wybrać system okien IGLO Energy?

  • Efektywność energetyczna i świadomość ekologiczna: innowacyjny 7-komorowy system i głębokość zabudowy 82 mm zapewniają oszczędność energii oraz doskonałą izolację cieplną i akustyczną,
  • Estetyka: szeroka gama kolorów, wiele rodzajów klamek i szkła oraz nowy design z zaokrąglonymi krawędziami nadają naszym oknom elegancki i ponadczasowy wygląd.
  • Bezpieczeństwo: nowoczesny osprzęt z antywłamaniowymi płytami uderzeniowymi i czopem zabezpieczającym chroni Twój dom i zapewnia bezpieczeństwo Twojej rodzinie,
  • Stabilność: nasze okna mają wzmocnioną ramę i skrzydła, ich kolor jest trwały, a ich właściwości są zachowane nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych przez lata.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń do nas. Czekamy na kontakt.