IGLO Light – więcej światła w pokojach

iglo-light-wiecej-swiatla-w-pokojach

IGLO Light to elegancki system okienny o nowoczesnym designie i wąskim profilu ramy. W porównaniu z tradycyjnymi produktami, nasze okna wpuszczają więcej światła do wnętrz. Dzięki temu idealnie nadają się do nowoczesnej przestrzeni biurowej lub wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło.

Nowoczesne okna spełniają znacznie więcej wymagań niż wiele lat temu. Oprócz trwałości, izolacji termicznej, bezpieczeństwa i izolacji akustycznej ważną rolę odgrywa również wzornictwo. Wszystko to zaimplementowano w serii IGLO Light.

Chcesz wiedzieć, co wyróżnia nasze produkty? To nie tylko wyjątkowa różnorodność kolorów i kształtów, ale także nowoczesne i zalane światłem pokoje, które projektujesz przy użyciu naszych produktów zgodnie z własnymi preferencjami. Ponadto ważne jest dla nas, aby nasze okna zapewniały niezawodną ochronę przed włamaniem, pomimo większej szklanej powierzchni i zapewniały spokój i bezpieczeństwo w domu.

Dlaczego warto wybrać system okien IGLO Light?

  • Wydajność energetyczna: wypróbowany i przetestowany system 5-komorowy i głębokość zabudowy 70 mm zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną pomimo większej powierzchni szklanej i gwarantują oszczędność energii i optymalną temperaturę w pomieszczeniu.
  • Jasność: w porównaniu do konwencjonalnych systemów okiennych, IGLO Light wpuszcza więcej światła do pomieszczeń.
  • Bezpieczeństwo: nowoczesny osprzęt z antywłamaniowymi płytami uderzeniowymi i czopem zabezpieczającym chroni Twój dom przed włamaniem i gwarantuje bezpieczeństwo Twojej rodzinie.
  • Stabilność: nasze okna mają wzmocnioną ramę i skrzydła. Są trwałe w kolorze, a ich właściwości są zachowane nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych przez lata.

Czy nadal potrzebujesz pomocy przy podejmowaniu decyzji o zakupie okien firmy Drutex? A może masz pytania? Jeśli tak, nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Czekamy na pytania.