Zurück zu: Okna balkonowe

Okna balkonowe Iglo 5 Classic

Iglo 5 Classic - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5 Classic

od 658,26 zł + VAT

Drutex Iglo 5 Classic to odpowiedź producenta na potrzeby klientów o tradycyjnym guście i umiłowaniu do klasycznych form. Oferują identyczne parametry techniczne co model Iglo 5. Dają duże możliwości do konfiguracji. Pod względem jakości zastosowanych materiałów i wykorzystanych systemów są prawdziwie bezkompromisowe.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Klasyka i nowoczesność działają wspólnie

Okna balkonowe Iglo 5 Classic to dowód na to, że nowoczesne wpływy i klasyczną stylistykę można połączyć w taki sposób, aby uzyskany efekt był naprawdę efektowny. Iglo 5 Classic to model uniwersalny i ponadczasowy. Bez najmniejszego problemu dopasuje się do zastanej w domu aranżacji, a jego design będzie aktualny przez wiele lat. Sam zdecyduj o kolorze i wyglądzie detali, żeby nadać produktowi indywidualny charakter.

Parametry termoizolacyjne przynoszące oszczędności

W dobie rosnących bez końca cen energii i ogrzewania, niezbędnym wydaje się podjęcie kroków w kierunku zmniejszenia zapotrzebowania energetycznego. Wymiana drzwi oraz okien to dobra decyzja, która pomoże Ci odczuć ogromne oszczędności już podczas pierwszego sezonu grzewczego. Pięciokomorowy profil, podwójne uszczelnienie EPDM i zaawansowane technologicznie pakiety szybowe działają na Twoją korzyść. Ograniczają ilość ciepła przedostającego się na zewnątrz oraz izolują Cię od warunków panujących na dworze.

Nieskończona oferta dzięki konfiguratory online

Stworzony przez nas konfigurator online jest prostym w obsłudze narzędziem, za pomocą którego stworzysz okna balkonowe o idealnie dobranych parametrach. Zaskoczy Cię ilość możliwości i wyborów. Każdy krok w konfiguratorze będzie dokładnie opisany, a towarzyszące Ci do końca ilustracje i zdjęcia idealnie zobrazują każdy etap. Wybieraj spośród kierunków i sposobów otwierania okna oraz jego układu. Określ dokładne wymiary, rodzaj progu i wersję kolorystyczną oraz decyduj o obecności konkretnych elementów. Korzystanie z konfiguratora jest szybkie i nieskomplikowane. Jeśli jednak zaskoczy Cię którekolwiek z pytań - zadzwoń do nas lub zostaw wiadomość. Odpowiemy najszybciej jak się da.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Iglo 5 Classic to okna balkonowe o świetnych właściwościach termoizolacyjnych. Stosując je w swoim domu, ograniczysz wydatki na ogrzewanie i zapobiegniesz uwalnianiu się do atmosfery dużej części spalin oraz gazów, które nie służą naszemu klimatowi.

Zabezpieczenia

Okna balkonowe Iglo 5 Classic zamienią Twój dom w prawdziwą twierdzę. Stalowe wzmocnienie ramy oraz możliwość zastosowania dodatkowych zabezpieczeń sprawią, że będziecie spać spokojnie.

Klasyczna stylistyka

Okna balkonowe Iglo 5 Classic to połączenie tradycyjnego wzornictwa i nowoczesnych wpływów. Są doskonałą propozycją dla osób, które kochają klasyczne rozwiązania, ale mimo to chcą iść z duchem czasu. Duży wybór kolorów pozwoli Ci stworzyć okna balkonowe o indywidualnym charakterze.

Możliwość konfiguracji

Korzystając z konfiguratora online dobierzesz odpowiadające Ci parametry okien balkonowych Iglo 5 Classic i sprawisz, że ich konstrukcja będzie dopasowana do waszych potrzeb i preferencji. Natychmiastowa wycena pozwoli CI lepiej oszacować koszty remontu.

Niska cena

Niska cena okien balkonowych Drutex stała się już wizytówką firmy Drutex. Możliwości produkcyjne na poziomie siedmiu tysięcy sztuk okien dziennie pozwalają na optymalizację kosztów, dzięki czemu końcowy produkt jest tani bez uszczerbku na jakości.

Wysoka trwałość

Rzeczywista trwałość okien balkonowych Drutex Iglo 5 Classic znacznie przekracza okres gwarancji producenta. Wykonane z najlepszych materiałów, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, są doskonałą propozycją dla wymagających klientów.

Kolor

Wybieraj spośród 43 kolorów folii Renolit! To doskonały, odporny materiał, którym pokrywane są białe lub brązowe rdzenie okien. Kolor uzyskany w ten sposób jest trwały i nie zmienia się pod wpływem działania promieni słonecznych czy mrozu. Okna pozostaną piękne, a ich barwa nasycona przez wiele lat!

Palisander Ciemny czerwony Średni brąz Kwarcytowy szary Shogun Winchester Złoty dąb Bazaltowy szary Biały Kwarcytowy szary gładki Dąb specjalny Szary Antracyt Kremowy Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb bielony Bazaltowy szary gładki Light black Ciemny dąb Daglezja Mahoń Aluminium szczotkowane Betonowy szary Crown platinium Czarny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki Łupkowy Macore Oregon Orzech Antracyt gładki

Realizacje

Elegancja, nowoczesność i solidność - tak można opisać okna balkonowe Iglo 5 Classic zamontowane w domach naszych klientów. Przekonaj się, jak piorunujące wrażenie zrobią w Twoim domu!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6