Zurück zu: Okna balkonowe

Okna balkonowe Iglo 5

Iglo 5 - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo 5

od 658,26 zł + VAT

Okna balkonowe Drutex Iglo 5 to jeden z najczęściej wybieranych modeli polskiej marki. Cechują go doskonałe parametry, świetna jakość wykonania oraz duże możliwości konfiguracji w bardzo atrakcyjnej cenie. Po zastosowaniu okien Drutex Iglo 5 wzrośnie komfort korzystania z balkonu i zmniejszą się rachunki za ogrzewanie oraz klimatyzację.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Energooszczędne w każdym calu

Okna balkonowe Iglo 5 zostały zaprojektowane w taki sposób, by oszczędności na opłatach za ogrzewanie były jak największe. Pięciokomorowy, autorski profil firmy Drutex jest konstrukcją znaną również z innych produktów, w których doskonale spełnia swoje zadanie. Dodatkowe, podwójne uszczelnienie z EPDM zapobiega przedostawaniu się do domu zimnych podmuchów wiatru, które działają wychładzająco i obniżają komfort mieszkaniowy. Komorowe pakiety szybowe stanowią solidną warstwę izolującą dom od warunków panujących na zewnątrz. Sprawdzone okucia MACO gwarantują równy docisk skrzydła do ramy, co dodatkowo podnosi poziom energooszczędności.

Najlepsze pod względem ceny i jakości

Inżynierowie, tworząc okna balkonowe Iglo 5, postawili sobie bardzo ambitny cel - chcieli stworzyć model o świetnych parametrach termoizolacyjnych, którego cena nie będzie zbyt wygórowana. Czy im się to udało? Z pewnością! Iglo 5 to okna balkonowe o najlepszym możliwym stosunku ceny do jakości. Co istotne, niska cena wynika z prostej konstrukcji i dużej skali produkcyjnej (fabryki Drutex mogą produkować każdego dnia 7000 okien). Trwałość zastosowanych materiałów pozostaje bezkonkurencyjna, tak samo, jak w innych modelach.

Konfigurator online - sam zdecyduj o parametrach okien balkonowych

Wiemy, że podczas remontu jesteś jeszcze bardziej zabiegany niż zwykle. Chcemy pomóc Ci zorganizować zakup okien w szybki i prosty sposób. W tym celu stworzyliśmy konfigurator online - kompleksowe, intuicyjne narzędzie, za pomocą którego dopasujesz poszczególne elementy okna balkonowego (oraz innych produktów), wybierzesz właściwy rozmiar, układ, sposób i kierunek otwierania oraz cechy takie jak kolor uszczelek, detali oraz ramy. Po zakończeniu konfiguracji otrzymasz końcową wycenę produktów i będziesz mógł przejść do finalizacji zamówienia.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Okna balkonowe Iglo 5 oferują doskonałe parametry termoizolacyjne i pozwalają na skuteczną walkę z zimnem i wysokimi rachunkami. Dzięki pięciokomorowym profilom, podwójnemu uszczelnieniu EPDM i pakietom szybowym o niskim współczynniku przenikania ciepła ich izolacyjność termiczna kształtuje się na poziomie Uw = 0,95 W/(m2K) (okno o wymiarach 1500 x 1500 mm).

Uniwersalny design

Okna balkonowe Iglo 5 będą dostosowywały się do zmieniających się trendów, nowych aranżacji i wyglądu Twojego balkonu. Ich ponadczasowy design podkreśla nowoczesność, ale nie zapomina o klasycznych wzorcach.

Bezpieczeństwo

Klasa ochrony antywłamaniowej RC 2 oraz RC 2N zapewni Twojej rodzinie pełne bezpieczeństwo i uniemożliwi intruzom przedostanie się do wnętrza domu. Śpij spokojnie z oknami balkonowymi Drutex Iglo 5.

Solidna konstrukcja

Sprawdzone okucia MACO MULTI MATIC KS, sztywny profil i odporna na uszkodzenia powierzchnia PVC czynią okna balkonowe Drutex Iglo 5 propozycją na wiele lat. Będziesz zachwycony ich kulturą pracy oraz poziomem dopasowania elementów.

Doskonała jakość

Okna balkonowe Iglo 5 cechują się bardzo niską ceną. To prawdopodobnie najlepsza propozycja okien balkonowych na rynku. Niska cena jest możliwa do uzyskania dzięki dużej skali produkcji firmy Drutex, która pozwala na znaczne ograniczenie kosztów.

Niska cena

Produkty firmy Drutex od lat oferują świetną jakość w przystępnej cenie. Atrakcyjna oferta wynika z olbrzymiej skali sprzedaży. Pozwala ona na znaczne ograniczenie kosztów produkcji, a przemyślane rozwiązania logistyczne zapewniają błyskawiczny transport do dowolnego miejsca w Europie.

Kolor

Zachwyci Cię ilość kolorów, w których występuje model okien balkonowych Drutex Iglo 5. Przejrzyj szeroką paletę barw folii Renolit i zdecyduj się na kolor, który najlepiej odda charakter Twojego wnętrza i podkreśli styl elewacji. Renolit to technologia odporna na działanie warunków atmosferycznych. Jej kolor pozostaje żywy i nasycony pomimo padających promieni słonecznych, mrozu i opadów deszczu lub śniegu.

Biały Light black Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Ciemnozielony Średni brąz Brąz czekoladowy Palisander Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb specjalny Oregon Daglezja Złoty dąb Antracyt gładki Aluminium szczotkowane Czarny szary gładki Jasny szary Kosodrzewnina Łupkowy szary gładki Łupkowy

Realizacje

Starasz się wyobrazić sobie, jak Twój dom będzie wyglądał z oknami balkonowymi Iglo 5? Spójrz na poniższe zdjęcia! Zrobiliśmy je podczas ostatnich realizacji. Masz pytania dotyczące montażu? Zadzwoń do nas lub napisz, odpowiemy najszybciej jak się da!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6