Zurück zu: Okna balkonowe

Okna balkonowe Iglo Energy Classic

Najdoskonalsze i najnowocześniejsze rozwiązania służące poprawie izolacyjności termicznej domu!

Iglo Energy Classic

od 830,12 zł + VAT

Z oknami Iglo Energy Classic poczujesz natychmiastową różnicę. Temperatura w Twoim domu będzie znacznie bardziej stabilna niż wcześniej, nie będziesz musiał tak często sięgać do pokrętła kaloryfera, a wysokość rachunków za energię i ogrzewanie poszybuje w dół. Sprawdź ofertę energooszczędnych okien o klasycznej stylistyce i sam zdecyduj, co jest najlepsze dla Twojej rodziny.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Ogromne oszczędności na ogrzewaniu i klimatyzacji

Zastanawiałeś się kiedyś, skąd biorą się wysokie rachunki za prąd lub ogrzewanie? Dlaczego sezon grzewczy jest często tak rujnujący dla portfela? Odpowiedzią na tego typu problemy są często stare, nieszczelne okna, które nie spełniają już swojej roli tak, jak powinny. Okna balkonowe Drutex Iglo Energy Classic to doskonała konstrukcja, która w maksymalny sposób ogranicza straty ciepła i uszczelnia konstrukcję Twojego domu. Wielokomorowe profile i dopracowane w każdym calu pakiety szybowe są efektem 35 lat pracy i doświadczenia polskie marki. Dzięki nim, Twoje rachunki za ogrzewanie zimą poszybują w dół, a zaoszczędzone pieniądze zainwestujesz w lepszy sposób.

Skonfiguruj idealny model i zamów

Szanujemy Twój czas i nie chcemy, aby zamawianie nowych okien balkonowych zajęło Ci dużo czasu. Stworzyliśmy więc dedykowane narzędzie, którego zadaniem jest uprościć ten proces do absolutnego minimum. Konfigurator okien online pozwoli Ci szybko i sprawnie dobrać wszystkie komponenty, właściwy rozmiar i układ okien.Za jego pomocą zdecydujesz o najdrobniejszych szczegółach, jak kolor uszczelek, kształt detali oraz zmienisz wygląd okien, dobierając ich kolor. Po zakończonym procesie otrzymasz natychmiastową wycenę, która pozwoli Ci lepiej zorientować się w kosztach remontu i przygotować budżet na nowe wydatki.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Z oknami balkonowymi Iglo Energy Classic zapanujesz nad rachunkami za energię i ogrzewanie. Wielokomorowa konstrukcja profilu i najnowsze rozwiązania technologiczne pozwolą Ci ograniczyć ilość gazów uwalnianych do atmosfery.

Bezpieczeństwo

Pełne stalowe wzmocnienie ramy, zaczepy antywyważeniowe czy wzmocnienia z włókna szklanego to tylko jedne z nielicznych rodzajów zabezpieczeń, które możesz wybrać w swojej konfiguracji. Zapewnij swojej rodzinie maksimum bezpieczeństwa i śpij spokojnie.

Stylistyka

Klasyczna forma w nowoczesnym wydaniu. Tak można określić design okien balkonowych Drutex Iglo Energy Classic. Są ponadczasowe, przemyślane i uniwersalne, dzięki czemu można zastosować je w dowolnej aranżacji.

Konfiguracja

Stwórz dowolną konfigurację, która pozwoli Ci cieszyć się dokładnie takimi oknami balkonowymi, jakie sobie wymarzyłeś. Zdecyduj o wymiarach, kolorze, kierunku i sposobie otwierania, żeby codzienne użytkowanie i komunikacja za pomocą okien balkonowych były dla Ciebie maksymalnie wygodne.

Sztywny, solidny profil

Autorski profil i liczne wzmocnienia gwarantują sztywność konstrukcji i precyzyjną pracę. Okucia MACO MULTI MATIC KS zapewnią Ci właściwy komfort i pewność, że konstrukcja przetrwa wiele lat.

Bezinwazyjny montaż

Montaż okien balkonowych Drutex, przeprowadzony przez doświadczony zespół specjalistów, jest szybki i bezinwazyjny. Nie wymaga używania ciężkiego sprzętu ani ingerowania w konstrukcję budynku. Osadzenie we wnęce odbywa się w sposób czysty, a wszystkie prace nie trwają długo.

Kolor

Wiele kolorów folii Renolit pozwoli Ci na dopasowanie ich wyglądu do Twojej aranżacji. Puść wodze fantazji i wybierz coś szalonego lub postaw na sprawdzone, stonowane nuty kolorystyczne. Niezależnie od wybranego koloru, dzięki zastosowaniu technologii Renolit, pozostanie on długo świeży i już zawsze będzie robił doskonałe wrażenie.

Łupkowy Ciemny czerwony Kwarcytowy szary Antracyt gładki Biały Kremowy Szary Antracyt Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Palisander Dąb specjalny Oregon Daglezja Mahoń Bazaltowy szary gładki Aluminium szczotkowane Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Winchester Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Średni brąz Brąz czekoladowy Zieleń mchu Dąb naturalny Złoty dąb Betonowy szary Dąb bielony Light black Crown platinium Ciemny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki

Realizacje

Czy nowe okna balkonowe zmienią wygląd mojego domu? Czy wpłyną na aranżację? Te pytania zadaje sobie większość osób, z którymi współpracowaliśmy. Spójrz na zdjęcia i przekonaj się, jak okna balkonowe Iglo Energy Classic prezentują się w swoim naturalnym środowisku - w domu.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6