Zurück zu: Okna balkonowe

Okna balkonowe Iglo Energy

Iglo Energy - prawdziwy lider w kategorii rozwiązań energooszczędnych!

Iglo Energy

od 830,12 zł + VAT

Okna balkonowe Iglo Energy to najdoskonalszy, pod względem parametrów termoizolacyjnych, model okien balkonowych firmy Drutex. Zapewniają komfort termiczny, zapobiegają wychładzaniu się pomieszczenia i w widoczny sposób wpływają na kondycję domowego budżetu.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Energooszczędne i ekologiczne

Dzięki wyjątkowo szczelnej konstrukcji profilu, wspieranej dodatkowym, potrójnym uszczelnieniem EPDM i zastosowaniu pakietów szybowych o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła, okna balkonowe Iglo Energy stanowią doskonałą propozycję dla osób, które w czynny sposób chcą wspierać kondycję naszego klimatu i środowiska naturalnego. Szczelne okna to mniejsze zapotrzebowanie na energię - prąd, gaz czy inne rodzaje paliwa dla pieców i kotłów. Okna balkonowe Iglo Energy to częsty wybór właścicieli domów pasywnych i energooszczędnych. Tego typu konstrukcje są samowystarczalne energetycznie lub potrzebują bardzo niewielkich dostaw z zewnątrz. Właściwe okna i drzwi nie pozwalają, aby zgromadzone wewnątrz ciepło przedostało się na zewnątrz.

Bezpieczeństwo Twojej rodziny jest naszym priorytetem

Okna balkonowe Iglo Energy to model stworzony dla osób, które szczególną uwagę poświęcają kwestii bezpieczeństwa i ochrony. Solidne okucia MACO MULTI MATIC KS, z dwoma zaczepami antywyważeniowymi oraz dodatkowymi zabezpieczeniami, gwarantują ochronę antywłamaniową w klasie RC 2 oraz RC 2N. Możesz być pewien, że Twój dom będzie doskonale chroniony, a Twoja rodzina w pełni bezpieczna.

Wybieraj lepiej i szybciej z naszym konfiguratorem

Doskonale wiemy, jak bardzo zajmujący może być remont domu czy mieszkania. Ilość decyzji, które musisz podjąć może być wyjątkowo przytłaczająca. Żeby ułatwić Ci to zadanie i pomóc przebrnąć przez remont tak szybko, jak tylko się da, stworzyliśmy specjalne narzędzie - konfigurator online. Kliknij w żółty przycisk znajdujący się na naszej stronie, żeby zacząć wybierać poszczególne elementy okien balkonowych. Zdecyduj o sposobie i kierunku otwierania, wymiarach, kolorze i wyglądzie detali. Dobierz odpowiadające Ci elementy - niski próg, wzmocniona ramka i wiele innych. Korzystanie z konfiguratora jest bardzo proste. Decyzje podejmuj po zapoznaniu się ze specyfikacją modelu. To doskonała okazja, by dopasować parametry okien balkonowych do potrzeb Twojej rodziny!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Oszczędność

Okna balkonowe Drutex Iglo Energy to doskonała propozycja dla osób, które poszukują domowych oszczędności. Pozwolą Ci znacznie ograniczyć koszty ogrzewania, które z roku na rok są coraz większe.

Zabezpieczenia

Stalowe wzmocnienie ramy, dodatkowe zaczepy antywyważeniowe i możliwość zastosowania dodatkowych zabezpieczeń sprawiają, że okna balkonowe Iglo Energy są propozycją dla osób pragnących bezpieczeństwa swojej rodziny. Z zastosowaniem pakiety szyb antywłamaniowych możesz znacząco podnieść Wasz komfort.

Nowoczesny design

Proste i minimalistyczne, nowocześnie piękne. Podkreślające charakter Twojego domu. Ich design pozostanie aktualny przez wiele lat oraz dostosuje się do wszystkich zmian w aranżacji, które zamierzasz wprowadzić.

Własna konfiguracja

Konfigurator online przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki tworzenia własnego egzemplarza okien balkonowych. Dopasuj ich rozmiar, wygląd, kierunek i sposób otwierania. Od Ciebie zależy funkcjonalność nowego zakupu.

Trwała konstrukcja

Brak oszczędności na materiałach i wykorzystanie najnowszych technologii pozwala na produkcję nowoczesnych okien balkonowych, których trwałość liczona jest w dziesiątkach lat. Solidne okucia i sprawdzona konstrukcja gwarantują wysoką kulturę pracy i brak problemów przez długi czas.

Atrakcyjna cena

Niewygórowana cena i doskonałe parametry to najważniejsze cechy okien balkonowych Iglo Energy. Ich zakup nie zrujnuje domowego budżetu, a oszczędności, które przyniosą Ci w najbliższym czasie będą ogromne.

Kolor

Czasy, kiedy kolory okien ograniczały się do bieli i brązu minęły bezpowrotnie. 43 kolory folii Renolit pozwolą Ci dopasować barwę okien do Twojego wnętrza i stylu elewacji. Folia Renolit to materiał o dużej odporności na warunki zewnętrzne. Została stworzona do nadawania koloru przedmiotom, które narażone są na działanie słońca oraz niskich temperatur. Twoje okna balkonowe będą wyglądały świetnie, pomimo upływu lat.

Łupkowy Ciemny czerwony Kwarcytowy szary Antracyt gładki Biały Kremowy Szary Antracyt Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Ciemnozielony Palisander Dąb specjalny Oregon Daglezja Mahoń Bazaltowy szary gładki Aluminium szczotkowane Orzech Ciemny dąb Macore Shogun Winchester Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Średni brąz Brąz czekoladowy Zieleń mchu Dąb naturalny Złoty dąb Betonowy szary Dąb bielony Light black Crown platinium Ciemny szary gładki Jasny szary Kosodrzewina Łupkowy szary gładki

Realizacje

Zastanawiasz się, jak okna balkonowe Drutex Energy wyglądają po zamontowaniu? Spójrz na zdjęcia. Zwróć uwagę na precyzję osadzenia okien we wnęce. Przyjrzyj się detalom. Masz pytania dotyczące montażu? Zadzwoń do nas! Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6