Okna Goleniów – tanie okna od Drutex

Twój doradca techniczny Sebastian
(+48) 515 407 489

Budowa lub remont własnego domu to bardzo satysfakcjonujące zajęcie. W końcu możemy zrealizować to, o czym tak bardzo marzyliśmy. Zmiana wystroju i kupno nowych mebli to powód do radości. Nie powinniśmy jednak zapominać o sprawach równie ważnych, choć mniej oczywistych. 

Każde okno posiada zestaw parametrów i cech, których dobór może być kluczowy dla komfortu naszego i naszych domowników. Poziom pochłaniania hałasu, stopień izolacji termicznej, konstrukcja czy ilość komór w profilu to tylko część kwestii, które trzeba rozważyć. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, związane z zakupem okien i doradzą najlepsze rozwiązania.

Atrakcyjne ceny

Zakrojone na dużą skalę działania pozwalają nam oferować klientom bardzo atrakcyjne ceny, bez oszczędzania na jakości. Okna firmy Drutex, to w tym momencie prawdopodobnie najlepszy wybór, jakiego mogą dokonać mieszkańcy nie tylko Goleniowa i reszty Polski, ale także całej Europy. Ogromna ilość zamawiany przez nas okien oraz sprawny łańcuch logistyczny sprawiają, że jednostkowa cena, którą możemy zaproponować końcowemu klientowi, jest bardzo kusząca.

 

Profesjonalni monterzy

Montaż okien i drzwi to bardzo precyzyjne zadanie. To od dokładności, z jaką zostanie wykonana ta praca, będzie zależeć późniejsza satysfakcja i energooszczędność całego domu. Nasi fachowcy to zgrana drużyna, która nigdy nie przestaje się szkolić. Powstawanie nowych rodzajów okien i zmiany w technologii ich produkcji powodują, że nieustanne zdobywanie wiedzy i umiejętności jest ich chlebem powszednim.

Podczas montażu używamy sprawdzonych narzędzi i środków. Miejsce pracy pozostawiamy czyste i schludne, gotowe na przyjście kolejnej ekipy fachowców.

 

Pięcioletnia gwarancja

Dom to przede wszystkim inwestycja długoterminowa. Każdy jego element powinien być jak najtrwalszy. Chociaż za jakość naszych okien ręczymy własną marką, to w odpowiedzialnym biznesie niezbędne jest zapewnienie uczciwego okresu gwarancji. Nasze okna objęte są pięcioletnią ochroną, której warunki są jasne i przejrzyste. Nasi konsultanci z przyjemnością wytłumaczą zakres gwarancji i sposób jej działania, a także proces usuwania usterek.

 

Drutex – tanie polskie okna prosto do Goleniów

Marka Drutex to rodzinna marka z polski, bezustannie rozwijana przez te same osoby od 1985 roku. Choć na początku nikt nie spodziewał się tak ogromnej kariery, Drutex jest dziś prawdopodobnie największym producentem i dostawcą okien w Europie. 

W rodzinnej fabryce, każdego dnia, powstaje niemal 7000 okien, z czego 70% trafia na eksport. Firma zatrudnia ponad 3000 pracowników, a łączna liczba partnerów handlowych na całym świecie, to ponad 4500 firm.

 

Tanie i energooszczędne okna w Goleniów

Czy okna dobrej jakości mogą być tanie? To pytanie, które zadaje sobie zapewne znaczna grupa klientów. Nasza decyzja o podjęciu współpracy z firmą Drutex była spowodowana wieloma czynnikami, jednak na pierwszym miejscu stawialiśmy zadowolenie naszych klientów. Doskonale wiemy, ile kosztuje wykończenie domu. Wiemy też, że jego późniejsza eksploatacja pożera znaczną część rodzinnych finansów. Właśnie dlatego uważamy, że okna firmy Drutex są najbardziej słusznym wyborem. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości powoduje, że to najczęściej wybierane okna na rynku.

Niska cena, jaką możemy zaproponować naszym klientom, to efekt dużej skali sprzedaży okien Drutex. Rozwinięta technologia produkcyjna i ogromne oszczędności wynikające z wydajnego łańcucha logistycznego sprawiają, że firma nie musi oszczędzać na jakości swoich wyrobów, by oferować konkurencyjną cenę.

 

Cisza we własnym domu

Skrót “Rw”, który widnieje w opisie każdego produktu, wskazuje nam, jak wiele hałasu jest w stanie “zatrzymać” prezentowane okno. Standardowy wynik to w większości modeli okien i drzwi, wartość w przedziale 30-35 dB. Duża część produktów marki Drutex osiąga wyniki zbliżone do 46 dB. Oznacza to, że okno będzie w stanie powstrzymać hałas, jaki tworzy się np. w biurze, w którym pracuje kilkadziesiąt osób. W zastosowaniu domowym będzie to wystarczająca wartość, aby odciąć się od większości dźwięków dobiegających z ulicy.

Kup okna w Goleniów online – bez wychodzenia z domu

Niezaprzeczalną zaletą obecnych czasów jest możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu. Nikogo nie dziwi już, że w internecie kupujemy książki, samochody czy narzędzia. Całkowicie normalne jest też, że za pomocą sieci możemy skonfigurować, a następnie kupić online okna. Potrzebujemy do tego jedynie stabilnego łącza i kilku wskazówek, a od momentu zamówienia, do chwili osadzenia okien w ścianie nie minie więcej, niż dwa tygodnie.

 

Zadzwoń do naszego konsultanta

Wiemy, że wybór właściwych okien może wydawać się trudny, a liczne oznaczenia i nazwy parametrów wprowadzają spore zamieszanie. Sprawy nie ułatwia też fakt, że każdy dom jest inny i wymaga indywidualnych rozwiązań. Nasz zespół konsultantów to grupa fachowców, którzy specjalizują się w doradztwie. Po zadaniu Ci szeregu niezbędnych pytań przedstawią kilka propozycji, spośród których będziesz mógł wybrać te odpowiadające Twojemu budżetowi i osobistym preferencjom. Wybierzecie najlepszy dla Ciebie termin transportu i omówicie szczegóły montażu.

 

Skorzystaj z konfiguratora okien online

Okna, to produkt, który wymaga bardzo dużej personalizacji. Zmiana wymiarów i konfiguracji to tylko podstawowe sprawy, o których należy pamiętać, zamawiając okna. Aby uprościć cały proces i przedstawić go w możliwie przystępny sposób, stworzyliśmy specjalny konfigurator, który przeprowadzi Cię przez poszczególne etapy zamawiania okien. Wybierzesz tam odpowiedni produkt, a następnie zmodyfikujesz go według potrzeb. Będziesz mógł wybrać kolory poszczególnych elementów oraz sposób i kierunek otwierania się okien. 

Konfigurator zawiera czytelne ilustracje, które pomogą Ci zrozumieć każdy etap zamówienia. Jeśli jednak masz jakiekolwiek wątpliwości, nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Wytłumaczą Ci, co powinieneś wybrać i jakie znaczenie będą miały dla Ciebie konkretne wybory.

 

Prowadzisz biznes w Goleniów lub okolicy? Stale poszukujemy partnerów!

Prowadzisz własny biznes, związany z branżą budowlaną lub wykończeniową? Jesteś deweloperem? Podejmiemy z Tobą współpracę niezależnie od wielkości zamówień i charakteru działalności, jaką prowadzisz. Przeszkolimy Ciebie oraz Twoich pracowników i sprawimy, że staniecie się drużyną specjalistów w swojej dziedzinie.

Współpracując z nami, możesz liczyć na:  

  • specjalne oferty cenowe dla naszych partnerów,
  • bardzo szybką realizację (10-14 dni),
  • wsparcie techniczne (doraźna pomoc, szkolenia dla pracowników).

Współpraca biznesowa ma dla nas ogromną wartość. Jesteśmy przekonani, że łącząc siły, możemy zajść jeszcze dalej.

Twój doradca techniczny Sebastian
(+48) 515 407 489