Okna Szczecin – gdzie kupić i jak je zamontować

Twój doradca techniczny Sebastian
(+48) 515 407 489

Twój wymarzony dom stanął już na terenie działki. Oczyma wyobraźni widzisz, jak będą wyglądały poszczególne pokoje. Wiesz jak urządzisz ogródek i w którym miejscu salonu stanie twój fotel. Pozostało jednak jeszcze kilka ważnych decyzji, które mogą w bezpośredni sposób wpłynąć na komfort mieszkania.

W naszej pracy spotkaliśmy się już z setkami różnych problemów, a kariera wielu z nas, od samego początku, związana jest z oknami. To tak niepozorny element domu, że nawet nie zastanawiamy się nad jego istnieniem. Codziennie mijamy setki budynków i tysiące okien. To normalne, że większość ludzi nie zastanawia się nad ich właściwościami i prawidłowym wykorzystaniem. Wybór właściwych produktów, ich transport oraz montaż warto powierzyć profesjonalistom. 

Drutex – Niezawodne okna z Polski w Szczecinie

Okna, które sprzedajemy w Szczecinie, to sprawdzone konstrukcje, projektowane i produkowane przez największego dostawcę okien w całej Europie – polską firmę Drutex. Marka powstała w 1985 roku i cały czas, od 35 lat, rozwija się w ogromnym tempie. Jesteśmy dumni z faktu, że możemy dostarczać produkty o tak wspaniałej jakości mieszkańcom Szczecina i okolic.

 

7000 okien dziennie!

Dzisiejsza technologia i inwestycje, jakie poczyniła firma Drutex, pozwalają jej na produkowanie do siedmiu tysięcy okien dziennie, z których ponad 70% trafia na eksport. Thermotech GmbH, jako jeden z zaufanych partnerów polskiego koncernu, dystrybuuje okna do wielu niemieckich miast, będąc jednocześnie wyspecjalizowanym i doświadczonym zespołem ds. montażu i doradztwa.

 

Czy Twoje okna zapewniają ciepło?

Mogłoby się wydawać, że każde okno będzie wystarczająco szczelne, pod warunkiem, że jest nowe. Prawda jest jednak inna. O izolacji cieplnej poszczególnych modeli okien i drzwi mówi konkretny współczynnik, określany najczęściej jako Uw. Liczby znajdujące się obok tego skrótu określają ilość ciepła (mocy – W), które okna mogą przepuścić na powierzchni jednego metra kwadratowego. To jeden z najważniejszych parametrów, na jakie powinniśmy zwrócić uwagę. Stopień izolacji termicznej okien w bezpośredni sposób wpływa na energooszczędność całego domu. 

Im większy jest dom, tym oszczędności poczynione na kupnie sprawdzonych okien będą większe. W czasie sezonu grzewczego o przeciętnej długości, dwukondygnacyjny dom może zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, dzięki zamontowaniu okien o wysokim stopniu izolacji.

 

Jak wypadają w tej kategorii okna Drutex?

Zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej, okna dopuszczone do sprzedaży na jej terenie, określane jako energooszczędne, nie mogą cechować się współczynnikiem Uw wyższym niż 1,3 W/(m2K).
Żaden z modeli okien Drutex nie przekracza wartości Uw = 1W/(m2K). Dzięki prostej konstrukcji, która nie pozwala na uciekanie zbyt dużej ilości ciepła na zewnątrz oraz zastosowaniu materiałów wysokiej jakości, okna polskiego producenta plasują się w czołówce najlepiej izolowanych okien w Europie. W zestawieniu z wyjątkowo atrakcyjnymi cenami, to prawdziwy numer jeden, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

 

Błyskawiczny czas realizacji

Nie trzeba nam tłumaczyć, jak ważne są terminowe dostawy i trzymanie się harmonogramu. Gdy w grę wchodzi własny dom lub mieszkanie, nie można pozwolić sobie na opóźnienia. Realizacja zamówienia zajmuje nam nie więcej, niż 10-14 dni. Dzięki dobrze dopracowanym procesom logistycznym oraz współpracy z zaufanymi przewoźnikami, nasi klienci otrzymują zamówione produkty dokładnie w wyznaczonym terminie

 

Profesjonalny montaż okien

Przez 15 lat naszej działalności w Szczecinie i okolicach, udało się nam udoskonalić techniki montażu i demontażu okien do perfekcji. Pracujemy tak, aby osiągnięty efekt satysfakcjonował nie tylko nas, ale przede wszystkim naszych klientów. 

Traktowany często po macoszemu proces demontażu starych okien, powinien być przeprowadzony profesjonalne i bez ingerowania w konstrukcję budynku. Przy pomocy specjalnych narzędzi wycinamy stare okna i nie naruszamy ścian, przez co osadzenie nowych okien nie sprawia żadnego problemu.

Podczas montażu zachowujemy aptekarską dokładność. Wybieramy sposób montażu dostosowany do zastanych warunków i używamy bardzo precyzyjnych narzędzi. Dzięki temu, okna osadzone są bezpiecznie i stabilnie, a ich demontaż (za wiele) lat, nie sprawi następnej ekipie żadnych problemów.

Kupowanie okien online – to nigdy nie było prostsze

Dwudziesty pierwszy wiek przyzwyczaił nas do wielu udogodnień. Jednym z najważniejszych, jest niewątpliwie wygoda robienia wszelkich zakupów i zamawiania usług przez internet. Doskonale rozumiemy, że nasi klienci, podobnie jak my, chcą załatwiać swoje sprawy szybko i bez wychodzenia z domu, a  zaoszczędzony czas przeznaczyć swojej rodzinie. W tym celu, uruchomiliśmy specjalny konfigurator okien, który przeprowadzi Cię przez cały proces zakupowy oraz pozwoli na wybranie dogodnego terminu dostawy i montażu. 

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, zadzwoń do jednego z naszych konsultantów, którzy nie tylko objaśnią działanie konfiguratora, ale pomogą też dobrać odpowiednie okna do Twoich potrzeb.

 

Masz własny biznes w okolicy Szczecina? Współpracujmy!

Potrzebujesz niestandardowych dostaw okien? Zajmujesz się montażem okien i drzwi? W ciągu kilkunastu lat naszej działalności udało się nam nawiązać współpracę z setkami firm – z korporacjami i rodzinnymi biznesami. Braliśmy udział w realizacji wielu fascynujących projektów. Jesteśmy świadomi jakie potrzeby ma współczesny biznes i jak ważny jest profesjonalizm.

Naszym partnerom możemy zaoferować bogaty pakiet korzyści, który pomoże w zwiększeniu konkurencyjności i wesprze walkę o zaufanie klientów:

  • błyskawiczne dostawy,
  • atrakcyjna oferta dla firm w Szczecinie i okolicy,
  • wsparcie techniczne przez cały czas trwania współpracy.

 

Szkolenie dla Twoich pracowników

Doradztwo, sprzedaż produktów i montaż u klienta końcowego to zaawansowany proces, który wymaga nie tylko wprawy i doświadczenia, ale przede wszystkim wiedzy. Nie ma powodów do zmartwień. W ramach wspomnianego wcześniej wsparcia technicznego dla naszych partnerów, jesteśmy w stanie zorganizować wyczerpujące szkolenie, w ramach którego Twoi pracownicy nauczą się wszystkiego, co najważniejsze.

Nasz zespół doradców i specjalistów ds. produkcji i montażu omówi wszystkie aspekty pracy z oknami, co pozwoli Ci oferować swoim klientom najbogatszy pakiet usług i być zawsze o krok przed konkurencją. 

Szkolenie możemy zorganizować nie tylko w Szczecinie, ale w dowolnym miejscu, które wspólnie ustalimy. Zadzwoń do jednego z naszych konsultantów lub napisz wiadomość e-mail. Skontaktujemy się z Tobą. Gwarantujemy, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści obu stronom.

Twój doradca techniczny Sebastian
(+48) 515 407 489