Softline PSK

od 658,26 zł + VAT

Drzwi uchylno-przesuwne Softline PSK to idealne połączenie tradycyjnych, drewnianych profili i nowoczesnej konstrukcji. Zapewniają przedostawanie się naturalnego światła słonecznego, które pozytywnie wpływa na Twoje samopoczucie.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Kontaktformular

Ekologiczne materiały

Model drzwi uchylno-przesuwnych Softline PSK to najlepszy dowód na to, że firma Drutex stara się żyć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Wykorzystanie drewna i ekologicznych akrylowych (powstałych na bazie wody) lakierów i farb wpływa pozytywnie na ekosystem i nie obciąża go szkodliwymi odpadami. Softline PSK to jeden z dwóch modeli drzwi uchylno-przesuwnych wykonanych z drewna. To całkowicie naturalny, biodegradowalny materiał o doskonałej trwałości. Drewniane drzwi przetrwają wiele lat bez skazy na wyglądzie.

Wybieraj spośród gatunków drewna

Drewniany profil drzwi Softline PSK to trzy lub czterowarstwowa lita kantówka. Profile występują w trzech wersjach rozmiarowych - 68 mm, 78 mm oraz 88 mm. Możesz również wybierać spośród trzech gatunków drewna, którymi są meranti, sosna i modrzew. Wszystkie mają indywidualne właściwości, ale każdy z nich jest trwałym i solidnym materiałem - odpornym na działanie czasu i niekorzystnych warunków.

Energooszczędność

Drewniany profil to doskonały izolator. W połączeniu z dodatkowym centralnym uszczelnieniem i dobrze dopracowanymi pakietami szybowymi, drzwi Softline PSK stanowią doskonałą ochronę przed zimnem i wiatrem. Jesteśmy przekonani, że użycie ich w Twoim domu przyniesie duże oszczędności w rachunkach za energię i ogrzewanie w okresie jesienno-zimowym.

Konfigurator okien online

Wygoda jaką dają nam zakupy online jest niesamowita. Chcieliśmy zapewnić naszym klientom dodatkowy komfort i stworzyliśmy narzędzie, które umożliwia pełną konfigurację i złożenie zamówienia okien całkowicie online - bez wychodzenia z domu. Obsługa konfiguratora jest prosta i intuicyjna. Każdy etap jest jasno opisany. Do samego końca będa towarzyszyć Ci przejrzyste grafiki i ilustracje. Żaden z kroków nie powinien sprawić Ci problemu, jeśli jednak tak się stanie - skontaktuj się z nami.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Energooszczędność

Drewniany profil i specjalnie skonstruowane pakiety szybowe zastosowane w drzwiach uchylno-przesuwnych Iglo Energy PSK są doskonałym zabezpieczeniem przed zimnem. W połączeniu z wydajnym uszczelnieniem centralnym stanowią świetną ochronę przed mrozem i upałem.

Bezpieczeństwo

Podnoszono-przesuwne okucia MACO gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo Twojej rodziny. Drewniany profil i odporne na uszkodzenia zawiasy podnoszą poziom ochrony. Istnieje możliwość zastosowania specjalnego pakietu szyb antywłamaniowych.

Solidna konstrukcja

Duży rozmiar skrzydła wymaga od konstruktorów zapewniania odpowiedniej sztywności i stabilności drzwi. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych okuć i prostych, ale nowoczesnych rozwiązań, udało się im zaprojektować drzwi uchylno-przesuwne o świetnej trwałości. Ich praca pozostanie płynna przez wiele lat, a obsługa nie sprawi problemu nawet dzieciom czy osobom starszym.

Ekologiczne rozwiązania

Drewno wykorzystywane przy produkcji modelu Softline PSK to całkowicie naturalny, dokładnie wyselekcjonowany i sezonowany materiał pochodzący z legalnych upraw o zrównoważonym rozwoju. Farby i lakiery wykorzystywane do pokrywania okien wybranym przez klienta kolorem są produktami akrylowymi - powstałymi na bazie wody, dzięki czemu nie szkodzą środowisku i nie stanowią toksycznych odpadów.

Uniwersalny design

Drzwi uchylno-przesuwne Softline PSK to połączenie elegancji i nowoczesności. Umożliwiają zastosowanie w każdym wnętrzu. Stworzysz z nimi fantastyczną aranżację, a ich minimalistyczny design nigdy nie wyjdzie z mody. To ponadczasowa konstrukcja, która będzie zachwycać Cię swoim wzornictwem przez długie lata.

Możliwości konfiguracji

Nasz konfigurator online przeprowadzi Cię przez proces wyboru drzwi i dodatków w prosty i przyjemny sposób. To najszybsza droga do wyboru i zamówienia dokładnie takich drzwi, jakich potrzebujesz.

Kolor

Wybieraj spośród ponad 200 kolorów farb transparentnych i kryjących. Drzwi uchylno-przesuwne Softline PSK występują w palecie kolorów RAL.

Biały Light black Cardinal Platinum Crown Platinum Kremowy Szary Antracyt Ciemny czerwony Brylant niebieski Stalowy niebieski Jasna zieleń Winchester Szary kwarcytowy Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Betonowy szary Dąb bielony Mahoń

Realizacje

W taki sposób nasze drzwi Softline PSK prezentują się na żywo. W tym miejscu zamieszczamy zdjęcia z naszych ostatnich realizacji w domach klientów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu montażu - możesz się z nami skontaktować, a nasz konsultant rozwieje Twoje wątpliwości.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6