Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Duoline HS

Duoline HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Duoline HS

od 8 150,22 zł + VAT

Drewniano-aluminiowa konstrukcja drzwi podnoszono-przesuwnych Drutex Duoline HS gwarantuje bezpieczeństwo, trwałość i doskonałe parametry termoizolacyjne. To doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne rozwiązanie, ale nie zapominają o tradycji.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Duoline HS w walce o niższe rachunki

Drzwi Drutex Duoline HS są przemyślaną i energooszczędną konstrukcją. Niski współczynnik przenikania ciepła pozwala na zachowanie wewnątrz domu maksymalnej ilości ogrzanego powietrza. W dużym stopniu ogranicza to wysokość rachunków za ogrzewanie zimą. Latem szczelna konstrukcja drzwi tarasowych Duoline HS pozwala zaoszczędzić energię zużywaną przez układ klimatyzacji i odciąć się od dokuczliwego upału. Oszczędności nie dotyczą jednak tylko domowego budżetu. Tego typu rozwiązania pozwalają ograniczyć w znacznym stopniu ilość gazów i spalin uwalnianych do atmosfery.

Nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne

Tarasowe drzwi podnoszono-przesuwne są dość nowatorskim rozwiązaniem, które jednak coraz częściej pojawia się w polskich domach. Klienci chwalą je za ergonomię i komfort. Przesuwna konstrukcja pozwoli Ci zachować cenną przestrzeń, dzięki czemu będziesz mógł zagospodarować ją dużo lepszy sposób. Szerokie przejście z możliwością prostej regulacji sprawdzi się podczas rodzinnych imprez, kiedy komunikacja pomiędzy wnętrzem domu a tarasem jest utrudniona.

Konfigurator online - wybieraj w najprostszy sposób

Zanim drzwi tarasowe trafią do Twojego domu, powinieneś zadecydować o najważniejszych parametrach, jak wymiary, układ, kierunek otwierania czy wygląd detali i kolor profilu. Nie martw się jednak dużą ilością wyborów. Wszystkich modyfikacji dokonasz za pomocą naszego narzędzia - konfiguratora okien online. Przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy, dzięki czemu proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Ty będziesz mógł wrócić do swoich zajęć.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Bogata kolorystyka

Tylko od Ciebie zależy wygląd Twoich nowych drzwi tarasowych. Wybieraj spośród 200 kolorów i sposobów wykończenia.

Bezpieczeństwo i ochrona

Bezpieczeństwo naszych klientów oraz ich rodzin jest dla nas priorytetem. Prezentowane drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Duoline HS stanowią doskonałą zaporę przed wszelkimi zagrożeniami. Okucia MACO, zaczepy ryglujące oraz solidna konstrukcja z drewna i aluminium zapewniają maksymalny poziom ochrony.

Energooszczędność

Szczelny profil oraz okucia zapewniające równomierny docisk skrzydła do ramy nie pozwolą, aby do wnętrza Twojego domu przedostał się nawet najmniejszy podmuch wiatru. Pakiety szybowe o niskim współczynniku przenikania ciepła zapobiegają uciekaniu na zewnątrz nagrzanego powietrza.

Drewniano-aluminiowa konstrukcja

Drzwi podnoszono-przesuwne Duoline HS to połączenie dwóch charakterów. Tradycyjna, drewniana konstrukcja jest wspierana przez aluminiowe wzmocnienia i elementy. Dzięki temu drzwi Duoline są tak trwałe, a precyzja ich pracy ustanawia nowe standardy.

Komfort akustyczny

Cechy odpowiedzialne za zapewnienie dobrego poziomu izolacyjności termicznej zagwarantują także doskonały komfort akustyczny. Drzwi podoszono-przesuwne Iglo HS pozwolą Ci efektywniej wypoczywać i wysypiać się w absolutnej ciszy. Spokój w ciągu dnia wesprze również skuteczną naukę Twoich dzieci.

Świetny widok

Duża powierzchnia szklenia zapewni Ci doskonały, panoramiczny widok na Twój ogród i malowniczą okolicę. Ciesz się widokiem z tarasu nawet wtedy, gdy pogoda nie sprzyja opuszczaniu ciepłego domu.

Realizacje

Wyobraź sobie, jak doskonały widok rozciąga się teraz za oknami naszych klientów, którzy zdecydowali się na zastosowanie drzwi podnoszono-przesuwnych Drutex Duoline HS. Dołącz do zadowolonych użytkowników - napisz do nas lub zadzwoń i uzyskaj odpowiedź na wszystkie pytania!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6