Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Iglo HS

Iglo HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Iglo HS

od 8 150,22 zł + VAT

Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne Iglo HS to najlepszy dowód na to, że nowoczesne rozwiązania nie muszą być drogie. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych materiałów i prostej konstrukcji, model Iglo HS oferuje doskonałe parametry termoizolacyjne i trwałość przez długie lata.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Energooszczędne okna dla nowoczesnego domu

Drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS są doskonałą propozycją dla osób chcących poprawić właściwości izolacyjne swojego domu i przy okazji obniżyć rachunki za energię. Dzięki wielokomorowej konstrukcji profilu oraz dodatkowemu uszczelnieniu, drzwi Iglo HS są bardzo odporne na działanie zimna.

Pakiety szybowe

Podczas konfigurowania drzwi podnoszono-przesuwnych Iglo HS będziesz mógł wybrać jeden z wielu pakietów szybowych o zróżnicowanych właściwościach. Wśród nich znajdą się szyby antywłamaniowe, ozdobne czy ornamentowe. Żeby wykorzystać do maksimum możliwości drzwi w dziedzinie oszczędzania energii, zdecyduj się na czteroszybowy pakiet z wypełnieniem kryptonowym, ofeujący najlepsze osiągi.

Konfigurator online - najkrótsza droga do nowych drzwi

Idealne drzwi tarasowe, to drzwi spełniające wszystkie Twoje wymagania. W przypadku takiego zakupu, decyzja o poszczególnych elementach, które znajdą się w wybranej przez Ciebie konstrukcji, nie leży po stronie producenta. To Ty musisz zdecydować o wymiarach, kolorze ramy i skrzydła oraz niezbędnych detali, parametrach i dodatkach. Żeby proces zamawiania był jeszcze prostszy i możliwie szybki, stworzyliśmy konfigurator online - to dedykowane narzędzie do zamawiania okien, drzwi i rolet. Przechodząc przez kolejne etapy konfiguracji, będziesz podejmował decyzje o funkcjonalności nowych drzwi. Na każdym kroku czekać będą na Ciebie ilustracje i grafiki.. Na wszystkie pytania, które nasuną Ci się w tym czasie, chętnie odpowie nasz konsultant. Zadzwoń do nas lub napisz!

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Nowoczesne wzornictwo

Drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS wzbogacą Twój dom o charakterystyczny element, obok którego nie da się przejść obojętnie. Ponadczasowy, nowoczesny design dopasuje się do każdej aranżacji i nie będzie przeszkadzał Ci w późniejszych zmianach.

Energooszczędność

Siedmiokomorowy profil, system uszczelnienia z weluru i EPDM oraz dopracowane pakiety szybowe zagwarantują Ci oszczędności oraz wysoki komfort termiczny. Ogranicz rachunki za energię i ciesz się nowym zakupem.

Słoneczne wnętrze

Duże szklane powierzchnie przepuszczają do wnętrza domu ogromną ilość promieni słonecznych. Naturalne światło nie pozostanie bez znaczenia dla Twojego samopoczucia i zdrowia, a jasny salon sprawi, że każdy ranek będzie pogodny i radosny.

Komfort i wygoda

Precyzyjnie wykonane i zamontowane okucia oraz doskonale wyważone skrzydło czynią obsługę drzwi podnoszono-przesuwnych Iglo HS dziecinnie prostą. Obsługa drzwi nie sprawi problemu seniorom ani najmłodszym domownikom.

Bezpieczeństwo

Drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS cechują się doskonałym poziomem ochrony antywłamaniowej. Trzy zaczepy ryglujące znajdujące się już w standardowej wersji oraz wzmocnienie ościeżnicy gwarantuje bezpieczeństwo i komfort domowników.

Bogactwo konfiguracji

Przy wykorzystaniu konfiguratora online możesz stworzyć dokładnie egzemplarz drzwi o parametrach idealnie dopasowanych do waszego gustu, preferencji i potrzeb. Zmień wygląd drzwi, dopasuj ich rozmiar i dodaj niezbędne elementy.

Kolor

Przeglądaj paletę Renolit i wybierz swój ulubiony kolor! Nadaj konstrukcji drzwi Iglo HS odpowiadający Ci sposób wykończenia. Do dyspozycji masz mnóstwo możliwości, które pozwolą Ci uzupełnić swoją aranżację o dodatkowy, charakterystyczny element. Wykorzystywana do produkcji folia Renolit jest dodatkową warstwą zabezpieczającą okno. Nie odbarwia się i nie pęka. Sprawia, że kolor drzwi pozostanie nasycony i świeży przez wiele lat.

Ciemnozielony Palisander Ciemny czerwony Brąz czekoladowy Średni brąz Zieleń mchu Dąb naturalny Dąb specjalny Oregon Biały Szary Antracyt Brylant niebieski Winchester Kwarcytowy szary Bazaltowy szary Kwarcytowy szary (gładki) Bazaltowy szary gładki Antracyt gładki Aluminium szczotkowane Betonowy szary Dąb bielony Kosodrzewina Łupkowy szary gładki Czarny Ulti-Matt Antracyt Ulti-Matt Kremowy Daglezja Złoty dąb Mahoń Orzech Ciemny dąb Macore Crown Platinum Jasny szary Łupkowy

Realizacje

Prawda, że drzwi podnoszono-przesuwne Iglo HS są wyjątkowo stylowym dodatkiem? Wzbogacają wystrój wnętrza i nadają mu bardzo nowoczesny charakter. Spójrz, jak zmieniły się domy naszych klientów, którzy zdecydowali się na to rozwiązanie.

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6