Zurück zu: Systemy tarasowe HS

Softline HS

Softline HS - świetny stosunek ceny do jakości!

Softline HS

od 8 150,22 zł + VAT

Drutex Softline HS to drzwi podnoszono-przesuwne zbudowane z tradycyjnych i ekologicznych materiałów. To propozycja skierowana dla fanów drewna i miłośników klasycznego wzornictwa.

SKOFIGURUJ PRODUKT

5 lat gwarancji!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

tel. (+48) 502 877 011

Formularz kontaktowy

Tradycja i nowoczesność

Drzwi podnoszono-przesuwne Softline HS to wspaniałe połączenie tradycyjnej, drewnianej konstrukcji z nowoczesnymi systemami i uniwersalną stylistyką, nawiązującą do panujących aktualnie trendów. To prawdziwa gratka dla tradycjonalistów, starających się podążać z duchem czasu. Dla osób pragmatycznych i oszczędnych, które nie rezygnują jednak z zachwycającego designu.

Energooszczędne w innowacyjny sposób

W przypadku drzwi podnoszono-przesuwnych Softline HS, w których zastosowano przeszklenia o imponującej powierzchni, możemy mówić o dwóch różnych sposobach oszczędzania oraz pozyskiwania energii. Oprócz doskonałej izolacji, możliwej do osiągnięcia dzięki szczelnemu, drewnianemu profilowi i zastosowaniu doskonałych pakietów szybowych, izolujących dom od warunków panujących na zewnątrz, drzwi Softline HS przepuszczają do wnętrza domu ogromną ilość naturalnego światła, które ogrzewa wszystkie przedmioty w pomieszczeniu. Powolne oddawanie temperatury do otoczenia powoduje jej wzrost - w całkowicie naturalny, ekologiczny i bezpieczny sposób. Z uwagi na wymienione właściwości, tego typu konstrukcje spełniają swoją funkcję najlepiej, gdy skierowane są w kierunkach od południowego do wschodniego.

Własna konfiguracja - skorzystaj z gotowego narzędzia

Systemy tarasowe Drutex HS nie ograniczają się do konkretnych modeli o sprecyzowanych właściwościach. Zdajemy sobie sprawę, że każdy dom i każda rodzina ma zupełnie różne preferencje i potrzeby. Dajemy Ci możliwość dokładnego wyboru konfiguracji drzwi podnoszono-uchylnych Softline HS. Żeby czynność ta była maksymalnie uproszczona i szybka, stworzyliśmy specjalne narzędzie - konfigurator online. Za jego pomocą dokonasz wszystkich wyborów i określisz cechy, na których zależy Ci najbardziej. Dokładny kosztorys wyświetlany po zakończeniu konfiguracji jest naszą ofertą dla Ciebie.

Zobacz szczegółowe dane techniczne

Drewniana konstrukcja

Trzy i czterowarstwowe lite kantówki wykonane z drewna sosny, meranti lub modrzewia zachwycą fanów klasycznych konstrukcji. Wykorzystanie naturalnego budulca ogranicza produkcję tworzyw sztucznych i ma pozytywny wpływ na stan środowiska.

Jasny salon

Duża powierzchnia szklenia sprawi, że Twój salon będzie jeszcze jaśniejszy niż do tej pory. Twoja rodzina od razu zacznie odczuwać zbawienne skutki promieniowania słonecznego. Będziesz mógł wzbogacić wnętrze o rośliny egzotyczne, które stworzą zdrowy mikroklimat i oczyszczą powietrze.

Komfort i wygoda

Sprawdzone okucia MACO zapewniają płynną i bezproblemową pracę skrzydła, niezależnie od jego wagi i rozmiaru. Obsługa drzwi podnoszono-uchylnych Softline HS nie sprawia problemu nawet dzieciom i osobom starszym. Jest bezpieczna i nie wymaga wkładania wysiłku.

Bezpieczeństwo

Stalowa ramka i zaczepy ryglujące zapobiegają uszkodzeniu konstrukcji drzwi i przedostaniu się do wnętrza domu nieproszonych gości. Zapewnij swojej rodzinie komfort i najwyższy poziom ochrony. Wybór pakietu szyb antywłamaniowych będzie dodatkowym zabezpieczeniem.

Termoizolacja

Drewniany profil, będący świetnym izolatorem oraz pakiety szybowe o niskim współczynniku przenikania ciepła pozwalają na zachowanie maksymalnej ilości ciepłego powietrza zgromadzonego wewnątrz domu. Prowadzi to do obniżenia rachunków za ogrzewanie i ograniczenia uwalnianych do atmosfery gazów.

Trwałość i jakość

Okna, drzwi i systemy Drutex znane są ze swojej jakości na całym Świecie. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań i wnikliwej kontroli wykorzystywanych materiałów, produkty Drutex cechują się doskonałą trwałością i są polecane jako wybór na lata.

Realizacje

Spójrz, jak nowocześnie prezentują się domy, w których zastosowano systemy tarasowe Softline HS. Ich właściciele już dziś cieszą się przestronnym, słonecznym salonem i doskonałym widokiem na okolicę. Dołącz do zadowolonego grona klientów Drutex!

Dom 1
Dom 2
Dom 3
Dom 4
Dom 5
Dom 6