Bramy roletowe

Bramy roletowe Wiśniowski Nowogard

Bramy garażowe roletowe nazywamy też rolowanymi lub żaluzjowymi. Jak sama nazwa wskazuje wyglądem i zasadą działania bramy te przypominają rolety okienne. Wykonano je z profili alumiowych odpornych na korozję. Otwierając bramę roletową, zwija się ona do skrzynki zamontowanej nad wjazdem do garażu.

Wybór bramy roletowej jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza, gdy mamy małą ilość miejsca po bokach i pod sufitem garażu lub gdy chcemy wykorzystać to miejsce w inny sposób, na przykład na półki. Warto zaznaczyć, że podczas otwierania i zamykania bramy roletowej nie potrzeba dodatkowego miejsca przed, ani w środku garażu. Nadproże przy zastosowaniu tego typu bramy może być łukowe. Z pewnością, brama roletowa jest bezpieczna w użytkowaniu oraz wyposażona w zabezpieczenie przed podniesieniem kurtyny z zewnątrz. Wyposażono ją w napęd, a w razie awarii prądu istnieje możliwość ręcznego otwierania bramy. Dzięki możliwości bogatego wyboru kolorów oraz wzorów można bez problemu dopasować ją do elewacji czy innych elementów wykończenia domu. Niewątpliwie bramy roletowe zachwycają zarówno wyglądem, jak i komfortem użytkowania.

Bezsprzecznie, bramy roletowe firmy Wiśniowski to jakość i najwyższe standardy. Zapraszamy do naszego salonu w Nowogardzie. Eksperci przedstawią Państwu szczegółową ofertę bram garażowych i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące tego tematu.  Pomogą również w dokonaniu właściwego wyboru bramy, odpowiadającej Państwa potrzebom.