Rolety Dzień & Noc

Rolety dzień-noc Akant Imperoll Szczecin

Aranżując wygląd wnętrza mieszkania warto skupić się również na wyborze odpowiednich rolet. Łączą one w sobie estetykę z praktyką.

Rolety Dzień & Noc umożliwiają nam w łatwy sposób kontrolowanie dopływu światła słonecznego do wnętrza domu. Składają się z poziomych pasów dwóch tkanin – przepuszczającej i nieprzepuszczającej światło. Możemy ustawiać je w różne sposoby, w zależności od potrzeby. Okno można całkowicie zasłonić tkaniną nieprzepuszczającą światła. Tkaniny można również ustawić naprzemiennie – wtedy mamy zapewnioną prywatność, a jednocześnie światło wpada do wnętrza pomieszczenia. Jeśli chcemy, możemy również zwinąć roletę całkowicie. Firmy Imperoll i Akant proponują różne modele rolet Dzień & Noc, aby każdy mógł wybrać model dopasowany do własnych potrzeb. Mogą być one montowane zarówno bezpośrednio na skrzydło okna, jak i do sufitu, ściany, a także wnęki okiennej. Dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

W naszym salonie w Nowogardzie czekają na Państwa specjaliści, którzy chętnie zaprezentują każdy z proponowanych systemów.

Czytaj więcej:

Rolety wewnętrzne

Montaż rolet wewnętrznych

Rolety rzymskie – Dlaczego wybrać właśnie ten typ rolet?

Rolety dachowe wewnętrzne