Dlaczego warto zamontować okna PVC?

Zalety okna PVC Drutex Szczecin

Okna wykonane z PVC od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem i królują na polskim rynku. Wynika to z wielu zalet jakimi się wyróżniają. Przede wszystkim materiał, z jakiego je wykonano, polichlorek winylu, jest wyjątkowo odporny na zarysowania, działanie wielu rozpuszczalników, a także jest całkowicie niepalny. Okna PVC są niewrażliwe na działanie wilgoci. Dzięki temu są odporne zarówno na rozwój pleśni i grzybów, jak i na zniszczenia spowodowane przez owady. Dodatkowo okna te są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji, nie wymagają specjalistycznych środków do czyszczenia, ani skomplikowanej i żmudnej konserwacji. To co jeszcze wyróżnia okna PVC to ich doskonała szczelność i izolacyjność, a także znacznie niższa cena w porównaniu do okien drewnianych.

Okna PVC firmy DRUTEX wykonano z najwyższą dbałością o każdy szczegół, a bogata oferta kolorów oklein przyprawia o zawrót głowy. Imitacje różnych gatunków drewna, soczyste kolory, stonowane szarości, a do tego możliwość zastosowania odmiennych oklein po obu stronach okna. To wszystko sprawia, że znajdą państwo idealne okna do swojego domu.

Okna możecie zamówić w konfiguratorze okien online lub osobiście w naszym salonie w Nowogardzie. Zapraszamy również mieszkańców Szczecina i Prawobrzeża.

Czytaj więcej:

IGLO 5 a IGLO Energy

IGLO Energy – wysoka wydajność energetyczna i ciepło w Twoim domu